Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

viviana, iata ca iese si soarele. ma bucur ca se rezolva toate!

 

Ella, imi pare tare rau pentru mama cumnatei. [:(] asadar de Craciun il ai si pe frate si nepot in grija. 

 

 

fratele meu a avut un accident de masina acum 2 saptamani. el nu a patit nimic grav dar masina praf. asigurarile i-au dat paguba totala asa ca astazi a plecat la bucuresti cu al meu sa isi ia alta masina. a gasit o skoda ca a noastra, doar culoarea difera.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat-o pe prietena mea sa vad cum se simte. M-a blocat peste tot. Pe whatsapp, pe telefon. 

Am vorbit cu sotul ei, mi-a zis ca e ok, in afara de faptul ca i-a disparut mirosul si gustul si este extrem de panicata, nu are niciun simptom. Azi, maine vine si DSP sa o testeze.

 

Ce aiurea.

A organizat gratar cu musafiri desi stia bine ca exista transmitere comunitara.

Nu v-a cerut sa stai izolati in casa 10 zile inainte sa veniti la ea.

Nu e ca si cum nu ati respectat cerinta ei.

Imi pare rau de situatie dar cumva pare ca se eschiveaza sau uita de responsabilitatea ei ca organizator.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine.

 

Ștrumf, îmi pare tare rău că nu ești bine :(... Persoana care ți-a zis să te bucuri că nu e ceva mai complicat pare că nu s-a pus totuși în poziția ta, nu e ca și cum durerile nu mai există pentru că nu e vorba de cancer.

 

Ioana, sănătate multă, sper să nu fie decât o viroză / guturai.

 

Viviana, mă bucur că ați găsit o soluție pentru soacră, situația era tare nefericită cu voi toți în izolare. Sănătate multă tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Julia a facut 38.4 (axila) aseara. Azi stau amandoua acasa. Sper sa fim toti ok.
Sanatate! La noi, copiii sunt din nou guralivi, se incaiera, deci ok. Eu si sot cam fara putere. Eu am mai facut un puseu aseara. Azi, mai bine ca ieri. Suntem in a 6 -a zi de la contact. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa!

Ma bucur ca sunteti mai bine.

Copiii cum au fost, au avut febra? Sau lipsa de vlaga? Se spunea ca cei mici fac forme usoare sau chiar asimptomatice, mai greu la adulti. Zilele astea au putut paarticipa la ore? In sensul au fost in stare? Baietii tai sunt cam de varsta fetelor mele, adica nici adulti, dar nici copii mici (uneori cand se discuta de copii se spunea de copii de pana in 10 sau 12 ani)

 

Sanatate! La noi, copiii sunt din nou guralivi, se incaiera, deci ok. Eu si sot cam fara putere. Eu am mai facut un puseu aseara. Azi, mai bine ca ieri. Suntem in a 6 -a zi de la contact.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...