Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai Anja, nu m-as fi gandit ca te-ai alarmat via parinti via televiuzini din Ro. E bine stiut ca multi nu stiu sau nu vor sa prezinte stirile obiective. Daca nu e putin suspans si putin titlu bombastic parca nu are farmec pentru ei. Iti dai seama cat de seci si plitisitoare li se par stirile de aici fara nume, detalii multe, fara speculatii de tot felul.

Asta este. M-am obisnuit. Intra la categoria diferente culturale.

Si din fericire noi putem filtra si afla adevarul.

 

Si mie mi s-a luat de corona dar sunt cumva in starea de resemnare. Pe langa regulile nationale , multe firme au si instituit regulile lor de genul orice calatorie e considerata ne-esentiala. M-am enervat putin si am mai intrebat in stanga si in dreapta daca asta inseamna ca ei nu vor merge la cabanele lor de craciun. Evident ca vor merge. Ca e necesar sa le mai si incalzesca. Dar cine nu are cabana proprie si personala ar cam trebui sa stea acasa conform regulii. Si uite asa unii sunt mai egali fata de altii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sambata, daca tot nu am mai avut musafiri si mica era cam bosumflata a adus taica-su bradu. am pus niste poze pe fb.

am pus zi renul si zanuta de la Strumphy. arata minunat!

si am pus si globurile de la Rox, pe care le-a pictat C. Asta pe vremea cand faceam secret santa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, sper ca veti reusi cu votul. Cum au fost Pisicile Fara Zahar?  [:D]

pisicile au fost tare faine, ma bucur ca am apucat sa vad spectacolul [:)]

 

cu votul nu cred ca mai reusim nimic; pana la urma au respins contestatiile, ca fiind tardive, desi legea din puctul meu de vedere e cel putin incompleta (are termen limita pentru cerere de anulare a alegerilor intr-o circumscriptie pe motiv de frauda, dar ni9cio precizare despre renumararea voturilor; ei au considerat ca se intelege implicit ca e acelasi termen limita). ma rog, in grupul lui Valeriu sunt destui juristi, se pare ca s-a facut o plangere la Curtea de Apel, insa atata vreme cat BEC a dat rezultatele finale, habar n-am daca asta ar mai putea schimba ceva.

 

deocamdata a pierdut la 17 voturi diferenta. repet, e cel mai clar exemplu ca orice vot conteaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella La multi ani!

Silvi, La multi ani Iuliei!

 

La noi s-a instalat cat a putut de bine mizeria asta de virus. Sotul e de sambata pe azitromicina si medrol + un pumn de protective: de stomac, ficat linex.

Eu si copiii, nu am mai avut nimic in afara de cele 2 zile de febra de la inceputul saptamanii trecute, iar eu de sambata n-am miros.

N-am chef de nimic si mai e asa putin pana la Craciun si n-avem de nici unele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...