Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

Laura, eu am Roomba - sau afectos numit Edgar.

Il iubesc din suflet si merge ZILNIC prin casa pentru adunat par de caini si praf. Isi face datoria cu brio si strange tot praful si parul de pe podele. Eu nu am covoare/mocheta deloc prin casa, doar parchet.

 

Nu merge pe scari (deci aici trebuie un aspirator) si nu merge daca aveti chesti ramase pe jos (agrafe, ciorapi, sireturi, etc.). Se "inneaca" si imi trimite mesaj pe telefon ca e "stuck"!

 

Ir recomand, il recomand, il recomand...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marcia pleaca sambata spre tara; i-am mai luat o valiza pt cala, pretul e ok (73 fr pt 23 kg)- tata a depasit o data cu 3-4 kg si am platit 58 fr  [batcap] aveam mai multe de trimis, asa ca am umplut 2 valize...sunt gata deja, mandra nu are decat ft putine haine...o sa vina doar cu o valiza inapoi, una e de la ai mei (a venit fratelo cu ea anul trecut)...si va fi plina cu bunataturi din Romania  [pofticios] are mama o lista lunga, lunga  [:D] i-am corupt si pe-ai mei la eugenii, cumpara mereu...eu vreau 5 pachete (cu 10 eugenii fiecare).

 

Ieri am facut fajita, i-am dus si lui fratelo; nepotul a mancat de 2 ori, a fost ft buna  [:I]

Am fost si cu fratelo la cumparaturi, am luat cu ocazia asta si varza murata (fac si sarbii&co sarmale si mi-e frica sa nu raman fara).

 

Pe seara merg iar la cumparaturi, vreau sa cumpar si ce e nevoie pt salata de boeuf si sarmale.

 

Astept cu nerabdare zilele libere, chiar daca voi  fi online (nu-mi iau liber decat pe 24 si 31, cand avem oricum jumate de zi liber, pt ca e liniste si nu are rost sa pierd 6 zile de vacanta)...oricum pot decide spontan daca iau liber sau nu.

 

Ioana, am uitat sa-ti zic ca-mi place ideea cu intalnirea online  [pk]  [pk]  [pk]  eu am skype (Zoom doar la job avem si nu il pot folosi privat). 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt feedback! Acum ma uit si eu la Roomba, dar variaza de la modele la 1000 lei, la 7 000. Majoritatea sunt pana in 2500 lei (500 euro, cam atat sunt si eu maxim dispusa sa dau, dar nu tin neaparat sa ajung la suma asta, din contra...) si nu ma prind daca e mai bun daca dau bani mai multi , sau fac acelasi lucru si diferentele nu conteaza atat de mult. Am mai vazut ceva Xiaomi cu f multe review-uri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt feedback! Acum ma uit si eu la Roomba, dar variaza de la modele la 1000 lei, la 7 000. Majoritatea sunt pana in 2500 lei (500 euro, cam atat sunt si eu maxim dispusa sa dau, dar nu tin neaparat sa ajung la suma asta, din contra...) si nu ma prind daca e mai bun daca dau bani mai multi , sau fac acelasi lucru si diferentele nu conteaza atat de mult. Am mai vazut ceva Xiaomi cu f multe review-uri. 

Laura, eu am Xioami, din cel cu mop, am dat app 400E, sunt ff multumita. Il recomand.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...