Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am dus valizele mandrei la aeroport de dimineata...era asa o liniste....Swiss are check-in la 2 etaje, cel la care duc mereu bagajul era inchis, asa ca m-am plimbat prin aeroport sa ajung la celalalt...multe magazine se vor inchide de tot.

Noi putem duce bagajele dupa ce facem check-in, daca zburam cu Swiss, Lufthansa si Edelweiss (lucrul asta ma scapa de stresul din ziua plecarii). 

 

Apoi am fost sa-mi fac manichiura: am unghii rosii, unele cu sclipici argintiu peste, altele doar cu sclipici rosu...sunt pregatita pt Craciun  [pk] am facut curat zilele trecute, asa ca am scapat.

 

La 5 plecam toti 3 la restaurantul indian , asta e traditia cand plecam in vacanta ..pe care o respectam de ani buni...in general mergem aici, sunteti fani mancare indiana...Marciei ii place mult painea naan cu usturoi  [fri]​ eu sunt cu tandoor si usturoi...Marco e cu tikka masala.

 

Maine dimineata duc mandra la aeroport, apoi merg cu fratelo la magazinul romanesc...pe seara cred ca mergem la restaurantul mexican, profitam cat mai e deschis....de fapt ii sustinem...ne-au multumit cand am fost acolo de ziua mea, aprecieaza ca ii sustinem  [il]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mandra mi-a facut o declaratie de dragoste acum cateva zile...m-a chemat la ea, m-a luat in brate si mi-a spus ca ma iubeste mult si ca sunt cea mai frumoasa si mai buna mama din lume  [:I] nu avea vreun motiv anume, a zis ca asa a simtit ea...de scris, imi scrie mereu ca ma iubeste si ca ma aprecieaza.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Supa nu fac decat crema de dovleac (care iese delicioasa : cu dovleac, morcov, ceapa, usturoi, smantana..legumele la oala sub presiune, mixate apoi si adaugata smantana, sare si piper)...ai mei sunt fani ciorbe : de dovlecei, de cartofi, de perisoare...am facut si de pui si cartofi cu smantana...si imi place sa bat ouale si sa se faca franjuri  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...