Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi a fost fain la job, am făcut tot felul de chestii care țin de noul meu job, deși abia din 1 Februarie voi începe. Dar am fost pe postul de “resursa” adică ajutor in caz de nevoie și cum s-au descurcat fără mine, am primit sarcini de la tipa pe care o voi înlocui. Trebuie sa cunosc aparatele bine, am 6 in subordine (4 sunt la fel, doua câte doua, lucram alternativ pe ele, o zi da o zi ba). Am făcut niște chestii de întreținere, am învățat multe. Și alte chestii organizatorice. La sfârșitul zilei, mi-a zis tipa ca uite așa am lucrat toată ziua și parca nu as fi lucrat nimic (nu se vede :)). Ca defapt asta înseamnă munca de “șef” :)). 

 

Spre casa am intrat cu al meu separat (ca e recomandat sa nu intram doi sau mai mulți in magazin, ci sa meargă câte o persoana din familie) el la magazinul de băuturi (știți ca aici băuturile alcoolice nu se vând in magazinele alimentare) sa facă aprovizionarea Pt toate sărbătorile, sa știm ca am scăpat, iar eu la alimente sa mai iau ce mai e nevoie, sa nu mai merg nici eu zilele ce vin. 

 

Guvernul a spus sa nu se facă reduceri in perioada dintre Crăciun și revelion (sunt cele mai mari reduceri la noi in acele zile), ca sa nu fie tentată lumea sa iasă la cumparaturi. Noi nu avem de gând sa ieșim nicăieri. Acasa, vom petrece numai cu prietena noastră și de Crăciun și de revelion. 
 

weekend frumos! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...