Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

Otilia,  au mers la padure pentru ca i-am amenintat ca raman fara electronice. Nu ar iesi din casa cu lunile, eu nu inteleg cum de nu simt nevoia sa iasa in natura.

 

Ieri, cand am plecat la padure, am dat drumul la Roomba, incuiat usa, pus alarma La intoarcere am dezactivat alarma si vad draperiile trase. Usa era incuiata, am intrat in casa cu teama dar apoi am vazut Roomba in mijlocul camerei. Ne-am uitat si pe camerele de luat vederi, se vedeau doar draperiile cum se misca, deci ori Roomba, ori omul invizibil.

Ciudat a fost ca a reusit pe ambele sa le traga .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 La sfârșitul zilei, mi-a zis tipa ca uite așa am lucrat toată ziua și parca nu as fi lucrat nimic (nu se vede :)). Ca defapt asta înseamnă munca de “șef” :)). 

 

 

Subscriu, asa mi se pare si mie. 70% administrare si aprobat si verificat si doar 25% munca. 

(5% e ghetarul   [:I] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, fetita mea mananca lapte matern, suntem amândouă pe regim. La început mi se părea trist, dar am găsit de toate fără lactate, ba vor și băieții câteodată unt vegan.  [:-)))] Pt Crăciun, am găsit o tipa ce face cozonac pt tot felul de copii cu alergiialergii. Ceed ca un pic ma gândesc cum va merge la cresa, dar vom vedea la momentul potrivit. Sunt pe un grup și sunt copii cu 7,8 alergii sau chiar mai multe.                                                       Cum ii merge lui Patrick la liceu?                                 Silvi, te înțeleg perfect cu bradul. Eu de aceea nici nu l-am cumpărat încă, ma aștept sa leșine repede.  [alcool]                                                                      Laura mulțumesc de încurajări. Regretul me este dacă doctorii m-ar fi ascultat la timp nu as fi ajunsajuns la pompat exclusiv. Și acum: gastro zice ca refuzul solidwlor se datorează alergiei, alergolog ul zice ca anemiei.                                         Roxana, Laura, ma ajutați și pe mine cu stresul pozei fetitei mele, va rog. E pe 2 pagini ai încolo, mie nu mi-a ieșit.                                    

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de o reteta buna de fursecuri cu unt si musai faina de migdale.

Nu mai tin minte ce reteta am facut anul trecut si mi-a placut. Nici macar din ce carte sau de pe cite. Cred ca totusi era ceva cu proportie 1:1:1 unt : zahar farin: faina migdale. Dar nu mai tin minte daca am pus si faina normala sau nu. Si nici daca aveam ou sau un galbenus de ou.

 

Mihaela, stii cumva daca livreaza clementine si in Norvegia. Noi consumam ceva fructe si legume fiind 5. Si cum cumpar in general eco ma cam sparge la buzunar. La noi se gasesc ecologice, la Coop, Ånglamark.

 

Silvi, sa purtati sanatosi noile achizitii!

 

M-am tot uitat si eu dupa rochite si nu prea mai am ce sa iau pentru cea de 12 ani. E aproape ca mine la inaltime. A crescut la bazin dar nu si in partea de sus. E greu sa gasesc un model bun si frumos si potrivit cu ideile ei de pustoaica. Pana una alta o sa ma uit daca are sora mai mare ceva in dulap de pe vremea cand avea ea 12 ani. Desi au constitutii diferite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...