Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Glimmer, frumos de tot cerul la tine. Prima poza îmi place cel mai mult :). 

Ce drăguț cu casa Barbie! Sa o povestești și fetei voastre. A ajuns acasa? 

 

 

Da, și mie îmi place prima poză, imaginea reală era chiar minunată, cu acea geană de lumină venind din spatele munților de peste Dunăre.

De întâmplare, da, și acum râdem când ne amintim, ne temeam că de atâta râs să nu se dărâme căsoaia și să mai trezim copila să spulberăm mitul moșului... I-am povestit și ei când era prin liceu.

A venit acasă fata, a mers soțul meu să o aducă, că e vremuri grele și bagaje multe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dacă aveți un telescop și e senin acolo la voi, diseară, uitați-va pe cer. Se vede și cu ochiul liber, dar cu telescop aveți șansa sa vedeți și inelele planetei Saturn. E conjuncția dintre Saturn și Jupiter, cât de aproape se poate. Urmatoarea așa aproape va fi in 2080, deci slabe șanse sa mai apucam :)). 
 

Din păcate eu văd doar in poze...la noi e înnorat, înnorat, înnorat...de o luna încoace, am văzut soarele o singura zi! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca tulpina aia noua, mai contagioasa, care se plimba prin Anglia, e si aici la noi mai de mult. Ca altfel nu imi explic cum deodata atata lume din jurul meu se imbolnaveste.

 

Judetul nostru are a doua cea mai mare rata de infectare din UK :(

 

Sper ca soacra nu a luat. Sanatate multa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, la multi ani! Tot ce îți dorești, sa se îndeplinească!!!!

 

Glimmer, frumos cerul...la noi nu s-a văzut nimic ca a fost o pătura groasa de nori de nici luna nu se vedea.

 

Am copt “rămășițele” de la Blob și am mai frământat 4 cozonaci aseară. Azi ii coc și umplu foile cu crema la prajituri.

post-128087-0-45826600-1608633898_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 nu reușeam să intrăm pe ușă ținând amândoi de casa aia (cred că era cam 2 noaptea) și ne-a pufnit râsul pe amândoi. Și râdeam și casa se cutremura din toate încheieturile și zornăiau pe acolo toate cele... Dar, na, era musai să fie cadoul sub brad dimineața, la trezire.

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...