Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cand eram mici, imi amintesc ca gaseam cadourile sub brad, dar nu mai stiu daca pe 24 seara , sau dimineata pe 25 ...Oricum, masa de Craciun cu de toate era pe 25. 

Cu copiii mei fac la fel, pun cadourile pe 24 sub brad, le desfac in seara aia, dar masa cu toata familia  (parintii, soacra , surorile mele) e pe 25. De 8 ani vin toti la mine si incercam sa pastram traditia. 

 

 

In alta ordine de idei, mos Craciun mi-a adus cu anticipatie o oferta de job pe care tocmai am acceptat-o, asa ca de la mijlocul lui ianuarie (dupa aproape 11 ani)  imi schimb locul de munca. Nu am zis nimic pt ca nu aveam incredere in mine ca voi trece de interviuri, ca mai stiu cum se face, dupa atatia ani. Am un sentiment bun, cred ca va fi bine. [:)].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glimmer, am ras cu lacrimi la povestea cu casuta. Ohh, ce vremuri cind erau mici si credeau in magia Craciunului. Cind se trezeau de dimineata si fugeau direct la pom si noi eram chiori de somn dupa tropait toata noaptea sa ne furisam cu cadourile - ca na, nu vroiau sa se culce la o ora normala; poate, poate il prind pe Mos!!!!!!

 

Laura, felicitari pentru job!!!!!!! sa fie exact ceea ce iti doresti si sa iti aduca toate satisfactiile!

 

Azi sint iar la servici (what else is new)...ochii cam chiori ca m-am culcat tarziu si pentru ca aseara Roomba a decis sa ma trezeasca la 1:115am cu anuntul cu voce TARE: "please charge Roomba, please charge Roomba" acompaniat de niste sunete futuristice. Cainele mare i-a tras cu sutul probabil cind s-a culcusit in patul lui si l-a scos de la incarcat. Edgar (Roomba) zbiera, cainele era si el in picioare caci n i-a convenit zgomotul...eu incercam sa imi scot mai repede masca de la CPAP sa ma duc sa bag la loc Roomba...sotul ametit nu stia ce se petrece, era probabil in somn adanc. Clar, nu am mai reusit sa adorm pina pe la 3:00am. La 5:15 cind a sunat alarama imi venea sa dau cu ea de pereti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...