Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

Ascult Carols with St. Paul Cathedral Choir.

Ma gandesc la voi, la noi, la anul prin care am trecut impreuna.

Sanatate tuturor celor care mai sunt inca bolnavi, zambet pe buze sa avem cu totii in noaptea asta minunata plina de speranta.

 

Duiosie in suflet si Craciun Fericit, dragele mele pinguine, oriunde va veti afla!

 

 

post-3916-0-21682200-1608823842_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Craciun fericit si linistit! Sa va bucurati de cei dragi!

 

Miha, de ce spui ca cei care au vaccinul pot infecta? Eu stiam ca numai daca esti bolnav cu virusul il dai mai departe.

 

din informatiile de pana acum s-a demonstrat ca vacinul este in special eficient in prevenirea formelor severe de boala, insa nu se stie daca previne infectarea asimptomatica, ce poate duce la transmiterea bolii, chiar daca cel vaccinat n-o face (sau face o forma usoara).

 

am mai auzit si varianta ca vaccinul poate produce anticorpi, insa astia-s in sistemul circulator, nu si intranazal - aici mai trebuie sa ma documentez un pic ca sa inteleg exact.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crăciun fericit și sărbători liniștite dragelor! Și multa multa sănătate tuturor. Noi, sa zicem, ca am terminat pregătirile, asa cum am putut. Am sunat și bunicii pe watts, și au fost colindați. As vrea sa reușesc sa ma odihnesc zilele astea, asta îmi doresc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stau la lumina de lumanri  si ma uit cand la Spargator cand la Lebede, ca nu ma pot hotara care ma unge mai mult la suflet❤. Ma gandesc la anul asta care trece si la toate pinguinele sufletiste si luptatoare . Va imbratisez cu mult drag!☃

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Craciun fericit si linistit! Sa va bucurati de cei dragi! Miha, de ce spui ca cei care au vaccinul pot infecta? Eu stiam ca numai daca esti bolnav cu virusul il dai mai departe.

 

Pentru ca cei vaccinați se pot infecta. Indiferent de boala. Nu se îmbolnăvesc grav sau deloc, dar pot fi purtători al virusului. Pe care îl dau mai departe. Un nevaccinat se poate îmbolnăvi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...