Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziua buna! 
 

Sper ca toată lumea e bine, sănătoasă! 
 

Eu am lucrat aseară și am avut ceva de lucru. Pacientii nu se opresc sa fie bolnavi chiar dacă e Crăciun. Am lucrat cu colegul meu sirian care mi-a arătat filmulețe cu copiii lui, când a venit moșul. Moșul a fost el, a avut fata toată ascunsa dar el zice ca băiatul lui începe sa devină suspect la asta cu moșul :)). Are 7 ani. Fetița are 5, încă nu a avut dubii. 
In Siria nu au sărbătorit niciodată, acolo nu fac brad și nu vine moșul. Știau de obiceiul nostru de la ortodocșii (putini) de acolo. Dar de când locuiesc aici, fac brad și cumpara cadouri, vine moșul la copii. 
 

Tot aseară, Diana mi-a trimis poza cu primul ei cozonac! M-a întrecut, Pt ca i-a ieșit minunat, frumos, crescut, frământat cu mâna. Mie nu mi-au ieșit niciodată la frământat cu mâna. Și anul asta nici nu am făcut. Mi-a zis ca azi face și baigli cu mac. Sarmale n-a făcut :)). 

God fortsättning! Vorba suedezului, adică sa continuați petrecerile cu bine! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna!

 

avem ploaie de nu se mai sfarseste. Si chef de facut pasi pe jos. Ce ne-am zis noi, sa mergem la mall si sa il luam de la un capat la altul sa ne dezmortim. Fara sa intram prin magazine.

Numai ca inca jumatate de bucuresteni au avut aceeasi idee.

Nu mi-a venit sa cred cata omenire era. 

Bomboana de pe tort a fost in Carrefour, am vazut cozi mari la casa. Asta este peste puterea mea de intelegere.

===

 

Mihaela, si mie imi place cand fetele ne intrec la diverse. Ma gandesc ca daca nu era pandemia asta fii-mea nu facea atatea prajituri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...