Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

va salut

 

Fleur  [flo2]   m-am intors azi de la ai mei.voi sta cu pisi meu.am fost cateva zile dupa Craciun.dar cum nici ei nu pot sta acasa...nu au fost sarbatori.poate la anu...anul asta singura .

 

La Multi Ani si un an nou bun tuturor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara și mulțumesc de condoleanțe. Nu este ruda directa, dar știu ca pt mătușa mea este greu, căci se pare ca ea s-a infectat la job, și tatăl ei stătea la ei. Ai mei, în principiu, sunt ft atenți, sper sa ii ferească. Noi am petrecut acasă, și am ieșit zilnic în parc, unde băieții și-au făcut prieteni. Cozonacul fără lactate a fost mai bun decât ma așteptăm,desi mai mult eu am mâncat.                     Ca și Mihaela îmi doresc sa fim sanatosi, uneori ma depășesc problemele de sănătate ale fetitei (are leucocite mari în urina, suspiciune de infecție urinara, iar nu mănânca, lp hidroliza nu accepta iar eu mi-am propus sa opresc pomoatul la 1a.Probleme mici, dar care ma obosesc. Pe grupurile de mamici se vehiculează ca se va începe grafi abia oe 8 febr.                                                                   Noi vom petrece acasă, va veni cumnatul meu cu motanul (are un pisoi), și cam atât.                              Michelle țin pumnii sa iasă cum ca doriți. Și doamnelor de pe ghețar petrecere frumoasa maine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Viv, ma bucur ca a ajuns. Mihaela, de ieri ma gandesc la tine: m-a luat o durere de muschi (cred) mai jos un pic de omoplatul stang. Nu cedeaza la nurofen. Nu exista pozitie sa nu ma doara, inclusiv la inhalat. Azi-noapte nu am dormit. Azi de dimi parea mai bine dar acum abia stau pe scaun. Nici culcata nu ajuta :(

 

Oh, îmi pare rău...bănuiesc ca o fi de la zugrăvit? Sper sa fie un mușchi și sa treacă. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am lucrat ultima tura (de seara) pe anul asta. Sunt mândra ca am avut o inițiativa azi și nu m-am lăsat pana nu am pus-o in aplicare, s-a dovedit a fi buna. Șefa pe care o voi înlocui, a zis acum vreo câteva săptămâni ca nu crede ca ideea mea va ajuta cu ceva. Atunci am renunțat la ea dar azi a revenit pe “tapet” și am zis ca musai sa încerc. :) 

 

Maine se înnoiește anul, nu sunt sigura ca apuc sa intru, am multe lucruri de făcut și cum nu ma trezesc cu noaptea in cap...

 

Va urez de pe acum (pe)treceri frumoase in anul ce vine. 
 

An nou Fericit tuturor! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Oh, îmi pare rău...bănuiesc ca o fi de la zugrăvit? Sper sa fie un mușchi și sa treacă.

 

Nu stiu, vine si trece (oarecum). In noptea asta am dormit doar de la 3 juma la 5 de durere. Acum l-am trezit pe B sa ma dea cu crema de articulatii, ca nu mai puteam. Doare si cand stau in picioare, si in fund, si culcata.

mai scrii o data ce diagnostic ai avut tu, te rog

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt incurajari sí urari. E crazy la ce ne băgăm. Noi încercam , daca se vinde bine , daca nu ... nu.
Sincer ca sa ne iasă așa cum vrem, va fi doar miracol de la Dumnezeu. Dar de multe ori Dumnezeu ne a ajutat mai mult decât am visat, așa ca ne punem baza El și sa se facă voia Lui.
Daca e in planul Lui sa ne mutam sunt sigura ca se va întâmpla, daca e sa rămânem aici,rămânem și gata

Imi pare rău ca sotul nu e Happy la servici, și asta e unul din motive pt care vrem mutarea.

Zilele astea mai reparam una alta, sapt viitoare facem staging și poate pozele. Am început sa sortez lucrurile. Am strâns f mult in cei 10 ani... 
Pe William îl apucase Nostalgia zilele trecute ca o sa ii lipsească casa... e normal, aici a crescut.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va întreb , a primit careva felicitare de la mine? Ma refer la persoanele de pe lista grupului privat de pinguini. 

Abia am reușit sa trimit felicitările Crăciunul asta ... ocupată cu spitale etc... iar la posta cozi de 1 ora și trebuia sa stai înăuntru. 

 

daca  nu mai reușesc sa intru  forum zilele astea, va doresc un An Nou fericit cu multă sănătate și împliniri. 
 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, 

 

Sunt pe baricade de la ora 8. Mi-am propus sa inchei pe la 12. Sper sa ma si tina.

Avantajul ca lucrez de acasa este ca deja am bagat friptura in cuptor.

 

Ioana, sper sa treaca durerea cat mai repede.

 

Michelle, bafta sa fie cum va doriti!

 

 

Va urez ca noul an sa fie asa cum va doriti si in primul rand cu sanatate!

 

Petreceri frumoase !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...