Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii se dau cu patinele


Recommended Posts

 

 

Am trimis adresa actualizată în răspuns la mesajul Vederiada actualizată 2.0 din 26 iulie 2018. Într-adevăr figura încă adresa veche acolo.

 

In lista văd ca da, probabil ca nu lista a fost reactualizată, înțelesesem eu greșit. Dar e un mesaj chiar puțin mai sus decât cel de acum, in care e adresa ta noua. 
 

Am sa refac lista cu adresele, când primesc răspuns de la restul fetelor. 
 

In plus, dacă dorește cineva sa mențin adresele lui Kariguld și/sau Yagmur, sa spuneti. Altfel le șterg la reactualizare. 

 

Reactualizarea o voi face sâmbăta sau duminica, pana atunci lucrez in fiecare zi. 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 941
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dragele mele pinguine, va doresc ca anul 2021 sa fie minunat, sa aveti numai bucurii, si impliniri si mai ales sa ne aduca sanatate, liniste si normalitate!

Va imbratisez si sa ne vedem la anul!

La multi ani! [pup] 

Va las o poza sa ne recunoastem la anul 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor!  
noi azi am sărbătorit anul de cacao prin munca in grădina ...am mai aranjat pe acolo. 

seara am făcut un bbq și cu un pahar de Șampanie ne am pus la tv și am văzut vreo câteva ore Carnavalul de la Rio 2019... e ceva extraordinar , cata creativitate ... e mesmerizing..

asta e in our  bucket list. 

va pun un link:

 

https://m.youtube.com/watch?v=q6sHx8dl1S8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua lui 2021! 
 

Eu sunt treaza de la 5.30! Am dormit 3 ore jumate dar sunt Ok. 
 

Am petrecut frumos, am văzut cel mai frumos foc de artificii exact la noi in curte. Vecinii de la o casa au cumpărat multe artificii, niciodată nu am avut artificii la noi. Super a fost! 
Am închis pisicile in câte o camera, Mira in baia de sus defapt și de spaima s-a băgat in perete. La propriu! Avem un spațiu sub chiuveta unde e deschis și comunica cu spațiul dintre peretele exterior și peretele interior de gips, acolo era ascunzișul preferat și al lui Morgan când era mic. 
 

Pe Winston l-am lăsat in curte cu noi, sa se bucure latre la artificii. Așa am făcut an de an, e suparat pe ele dar nu ii e frica. 
 

Una peste alta, am petrecut exact așa cum am petrecut in ultimii 3-4 ani de când nu am mai putut pleca nicăieri de revelion (ma refer in alta țara) din motive de Silvia. Sper, sper, ca trecerea in 2022 sa o facem undeva departe de Suedia. Dar nu îndrăznesc nici măcar sa ma gândesc, de planuri nici nu mai vorbesc...

Mi-am întrebat consortul care revelion i-a rămas lui ca cel mai frumos. El a ales Londra. Eu am ales Cape Town. 
 

Continuare plăcută! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...