Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare Numai la Lora si Luna a venit Mosu?[:D] la noi a venit cu dulciuri..numai bune pt. curbele mele[:D] avem si vreo cateva poze noi in album.. Ieri a avut o zi urata si m-a innebunit pe mine..azi e mai bine..acum dorme de ex in carucior:) de vreo ora si ceva..asta noapte a dormit de la atata oboseala 8 ore neintoarsa!!e prima data cand doarme asa mult(cel mai mult fusese 6)..nu imi venea sa cred cand m-am uitat la ceas.. in rest e ok..crestem mari..rupem de acum bratele lui mami..avem 4250 gr.. aaa [s]LA MULTI ANI NICOLETA/NICOLAE! [s] va pupam ps. ati observat ca juristele fac fetite in ultimul timp?:) (Cenia mai nou..)
[url="http://community.webshots.com/album/561130825oRPPwZ"]Poze[/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pupic si eu fetele mele dragi![dual]Cu multa alergatura in perioada asta...poate si de aia nu prea m-a gasit Mosu...[:D]Promit totusi sa nu il scap pe Mosu care vine...[;)]

Astept cu nerabdare Sarbatorile sa ma mai odihnesc si sa ma bucur din plin de perioada asta asa de frumoasa...[bis]

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Cafeluta aburinda[cafea]?

Si eu am golit sacul mosului de dulciuri.

Ieri nu a mers internetul. De rotunjimi nu mai vorbesc. In perioada cuprinsa intre 1 septembrie si azi am luat in greutate fix 8 kg. Nu stiu cum le voi pierde ca nu mi s-a mai intamplat decat in sarcina si nici nu sunt pregatita de vreun efort.

 

O zi buna!

 

 

mama lu' Claudiu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...