Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(11)


Recommended Posts

'Neata! O cafea fierbinte la toata lumea! [:)] Mai ales mie, ca mi-e un somn... Bubulina mea se pregateste de serbare...[:D],,,mama, ce incantata eeeee.... Pupici la toate juristele! O zi buna! Si eu vreau zapadaaaaa!!!! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Noi avem serbare pe 19 decembrie si normal ca si noi suntem incantati daca vine mosul cu daruri. Sper sa fie mai bucuros decat la venirea lui Mos Nicolae care la noi a fost un dezastru. Clau nu a vrut sa inteleaga ca Mosul nu poate aduce toata lista pe care el a facut-o si a urlat de m-a stiut tot blocul. Ulterior a gasit singur un raspuns: el a trimis doua scrisori si Mosul nu a primit decat una. Acum de Craciun am iar aceeasi problema ca nu gasesc jucariile pe care si le doreste. Va doresc o saptamana buna! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76 Bubulina mea se pregateste de serbare...[:D],,,mama, ce incantata eeeee....
[cool] la noi nici vorba de serbare de iarna,in schimb am avut prima sedinta cu parintii + am primit prima evaluare educatoarele sunt multumite,se descurca bine,s-a integrat cu succes in comunitate,participa cu mult suflet la toate activitatile,e dinamica,inteligenta,foarte cuminte,deci numai de bine eva ,dar ce jocuri isi doreste fiul tau la varsta lui?Ma gandesc ca daca acum nu le gasesti ce va fi mai tarziu? si daca tot veni vorba de zapada si eu vreau - Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

quote:Originally posted by LoraG76

 

Bubulina mea se pregateste de serbare...[:D],,,mama, ce incantata eeeee....

 


id="quote">id="quote">

 

[cool]

la noi nici vorba de serbare de iarna,in schimb am avut prima sedinta cu parintii + am primit prima evaluare

educatoarele sunt multumite,se descurca bine,s-a integrat cu succes in comunitate,participa cu mult suflet la toate activitatile,e dinamica,inteligenta,foarte cuminte,deci numai de bine

eva id="red">,dar ce jocuri isi doreste fiul tau la varsta lui?Ma gandesc ca daca acum nu le gasesti ce va fi mai tarziu?

si daca tot veni vorba de zapada si eu vreau -

 

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by eva03

[bis][bis][bis]Am luat examenul!!! Va multutmesc din suflet pentru suport!!![flo][grup][pup]mama lu' Claudiu


id="quote">id="quote">FELICITARI DOAMNA AVOCAT!!!!!!!!!!id="green">id="size3">
Pozeid="purple">id="Comic Sans MS">Cristinaid="purple"> [mamica] fericita de id="purple">Alessia Stefana id="red">id="Comic Sans MS"> (16.10.2007)id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, felicitari pentru "evolutia " fetitei tale! Runa invata la gradi in araba sau engleza? mereu am vrut sa te intreb..numele ei inseamna ceva in araba? sau de unde vine? eva, succes la gasitul de jucarii![:D]acum tre sa te revansezi fata de Claudiu..nu mai ai nici un stres. apropo, cat e inscrierea in tabloul avocatilor in capitala?
[url="http://community.webshots.com/album/561130825oRPPwZ"]Poze[/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...