Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by LoraG76
Ahaaaa...cum de-am uitat??? [zid][bang] Noroc de Kriss...multumim, Kriss, ca ne mai amintesti...mai da-ne si cate una peste cap cand uitam! Irina, La multi ani, sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca visele! [flo][pup][cheers][bis]
[bis] La multi ani! Irina Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Irina!Multa sanatate si multumire pe toate planurile! La Multi Ani celor ce poarta numele Sfantului pe care il sarbatorim azi![:)]Multi Ani traiasca ... si noi pe langa ei... Ma gandeam un moment la ceea ce imi doresc pentru anul acesta...si intr-adevar cea mai mare dorinta a mea e sa reusim sa avem si noi un copil...m-a cuprins nostalgia...Ma rog la Doamne Doamne sa ne ajute in dorinta noastra de a pune inceput bun in ceea ce ne-am propus...[:)]Mai avem un hop si anume examenul de definitivat apoi avem unda verde...[asia] Cam astea ar fi dorintele mele ... m-am destainuit si eu...[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Claudela, Irina, sper din toata inima sa va molipsiti de la noi! Kriss, ce falcute a facut Alessia!! [:)] Bravo! Luna, ce mai face fetita ta? A mea a facut ieri un puzzle singura, fara ajutor...si erau amestecate piese de la 2 jocuri..nu ma asteptam sa-l faca, asa ca sunt incantata chiar! Eva, nu stiu sa-ti raspund la intrebare...chiar nu stiu daca o sa mai fie sau nu al doilea...'om vedea mai tarziu... Dar la tine? Claudiu e mai mare...el nu zice ca vrea un frate sau o sora? O melodie pentru voi: http://www.trilulilu.ro/Asta_Micka/36f0d5cc8c046b Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, Lora, el zice, dar eu nu mai ma aventurez. Am rh negativ si am avut emotii si cu Claudiu. Irina nu iti pierde rabdarea! Sigur o sa iasa bine si sa vezi atunci cum este cand samanta ta e oglindita in el! Eu imi retraiesc copilaria in ochii lui. Parca eu fac iar aceleasi nazdravanii si am aceeasi privire nepasatoare si obraznica de atunci. Si nu pot sa il pedepsesc pentru ca... ma bufneste rasul. Rau nu ar fi, doar ca si el pipaie gandurile mele ca si eu pe ale lui si...adio autoritate. Azi i-am luat costum de schi si vom merge la sanius sau la patinoar cand se va intoarce de la gradi. Tati a fost bolnav si pana acum el nu a venit decat sa asiste la derdelus. Azi il luam si pe el. La patinoar nu e cazul ca nu stie deloc. mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eva,eu sunt in aceeasi situatie cu Lora - nu stiu sigur! cateodata ma apuca nostalgia si imi zic ca ar fi bine sa mai avem un copil altadata imi spun ca numai vreau sa trec inca o data printr-o sarcina/nastere fetita mea nu da inca nici un semn ca si-ar dori sora/fratior oricum mai am timp de gandire - mai nou se poarta sarcinile la varste [:D] inaintate Lora,si la noi schimbarile se vad cu ochii - suntem foarte mandre de ea Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...