Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(11)


Recommended Posts

Buna! [bis][bis]Imi fac rezervare la tren pentru 14 decembrie?[:D] Ce fete mari in grupul juristelor! Oana doua luni, Alessia o luna!!!! La multi ani fetelor!!![s] Voi ce mai faceti? Eu aud ca afara e frig, ca sunt ninsori, inundatii... La mine sunt numai carti si carti si iar carti... Nu cred ca voi termina tot, dar, cine stie? AMR... 6 zile!!!! Incep emotiile enorme! Va doresc o saptamana cat mai grozava! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Kriss, o dulceata Alessia! Vazui pozele noi..[:)] Eva, ce vant a fost in week-end in Bucuresti...[bang][bang][bang]...nu-mi mai trebuie! Spor la invatat! Luna, la tine cate grade sunt? Ca noi inghetam pe-aici...macar de-ar fi zapada! Claudela, Irina, Mathilda, ce mai faceti? O zi cat mai buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Va multumesc ca nu m-ati uitat. Simt eu ca ma sustineti. Din nefericire am sentimentul ca nu mai pot si ca o sa esuez... si nu stiu de ce, dar acum mi-e tare teama de esec. Azi este si aniversarea casatoriei noastre si eu stau cu nasul in carti. Ma rog, num-a pus nimeni... Rog foarte mult colegele avocate, care au sustinut examenul oral pentru primirea in profesie, indiferent la ce barou, sa imi raspunda, in masura timpului pe care il au la dispozitie, la cateva intrebari. 1. cate intrebari sunt pe biletel. Daca nu sti exact raspunsul? Mai ai dreptul la altul? 2. Care sunt impresiile voastre? Urmaresc vadit sa te elimine? Sa te incurce? Iti pot pune intrebari pe langa subiect? Te ajuta? 3. Orice sugestie, impresie cu care ati ramas mi-ar fi de folos. Va multumesc. Va doresc o zi buna! Luni am oralul. mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kriss,nu ai trecut de mult pe la noi - sigur din cauza fetitei mathilda,putina zapada vreau si eu eva,mult curaj - e normal sa te simti dezorientata in fata examenului,dar dupa ce il treci te vei simti foarte bine Lora,ce mai face fetita ta? dar educatoarele? si-au schimbat atitudinea? Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Luna, multumim de intrebare, suntem ok, Iustina s-a adaptat f. bine la gradinita, iar educatoarele si-au schimbat comportamentul in mom. in care le-am spus pct. meu de vedere. Acum Bubulina mea merge bucuroasa in fiecare zi la "ghedinita". Il asteapta mai nou pe Mosul si are o lista interminabila cu cerinte...sa vedem ce rezolvam [:D] Fetita ta ce face? Eva, multa bafta pentru luni, iti tin pumnii! Fetelor, scuze ca nu intru mai des, am mult de lucru si incerc sa fac fata la toate... O zi cat mai buna va doresc! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...