Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare!

ce fac fetele?

noi ne pregatim de baita..

eva, ceva vesti?

lora, luna, mathilda, ce mai faceti?

claudela, o saptamana usoara!

Irina, tu ce mai faci draga mea?

va pup

Noapte buna!

 


Pozeid="purple">id="Comic Sans MS">

Cristinaid="purple"> [mamica] fericita de id="purple">Alessia Stefana id="red">id="Comic Sans MS"> (16.10.2007)id="purple">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! E cineva la o conversatie la cafea? Eu am inceput sa am insomnii. Sunt din ce in ce mai sigura ca nu voi obtine punctajul la materia mea preferata, civil, pentru ca de lene sau de oboseala i-am dat rasol. Eu nici nu sunt stilul sa ma intind pe mii de pagini, sunt stilul mnimalist la examene. Si cum ei au zis sa scriem strict la obiect, asa am facut. Numai ca multe argumente, acum, ca mi-am revenit, le-am omis. Si mi se pare tare departe nota aia de minim 6. Cred ca trebuie sa ii convingi ca ai invatat si nu cred ca lucrarea mea o va face. Daca ar fi fost profii mei... era altceva, dar aici la o mie de lucrari, cine are interes?[bang][bang] In plus, datorita oboselii nu stiu daca nu cumva am fost ambigua in formulari, cam asa cred din ce imi aduc aminte ca am scris. Nu pot descrie ce ciuda imi e![q] Daca picam aiurea pe un subiect pe care nu il stiam, dar nu exista nici unul sa nu am idee despre el.[q][q] Acum ma trezesc noaptea si formulez niste fraze atat de bine argumentate ca imi vine sa urlu, dar e prea tarziu. Una peste alta, a fost un examen greu pentru mine, foarte obositor. Am avut foarte multa materie de recuperat. A fost totul din scoarta in scoarta, plus organizarea profesiei. Sufletul tot incearca sa spuna ca nu e atat de negru, dar... Va doresc o zi buna! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor. eva bafta, cand primesti rezultatele? kriss eu sunt bine, la noul loc de munca incerc sa fac putina curatenie, in ceea ce priveste restul problemelor mai nou am un diagnostic de boala ovariana micropolichistica si voi face tratament cu anticonceptionale in speranta ca se va rezola aceasta problema, asa ca nici o sansa de bebe prea curand. Alessia este superba sa iti traiasca! mathilda bafta cu olita[:D]. va pup pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irina esti sigura ca e bine pus diagnosticul? eu iti propun sa faci o iesire afara(nu departe austria sau alta tara m aproape- si nu costa f mult un consult)dar macar iti pun un diagnostic bun. am cunoscut aici o tipa si in romania i s-a spus ca are chist ovarian sau ceva de genul(daca imi aduc bine aminte) si ca nu poate avea copii iar aici i-au spus ca are pb cu glanda tiroida a facut 1 tratament si acum e insarcibnata. hai ca beau cu eva si irina cafeaua si plec la nani. o las in termos calda pt celelalte fete. pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Eva, suntem alaturi de tine, o sa fie bine. Gandeste-te ca nimic pe lume nu e intamplator, Domnul stie sa le organizeze pe toate, asa ca totul o sa se intample cu un motiv. Sper sa iti indeplinesti visul! [:)] Mathilda, bafta cu olita! Irina, multa sanatate! Kriss, ce face bebelina? Mai ai poze noi? Claudela, e bine ca aveti unde merge la tara. Cum sunt conservele pe care le-ati pus pentru iarna? [:)] Luna, ce face domnisoara ta? A mea se pregateste pentru serbare, o sa fie fulg de nea si cautam rochie alba, cica o sa si danseze...ca doar la asta se pricepe cel mai bine, nu? [:)] O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...