Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(11)


Recommended Posts

Am sosit si eu .Ma bucur sa vad atatea [biz] la subiect eva,cand vin rezultatele? ...asteptarea e cea mai grea kriss,mult spor la pregatirile pentru botez Lora,din pacate aici nici o serbare mathilda,o sa ai mult de ...lucru ,insa cel mai important e sa nu o fortezi deloc Irina,intr-adevar o a doua opinie medicala ar putea fi de folos claudela,ti-ai revenit dupa minivacanta? O zi placuta la taote fetele Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cred ca era vb de fibrom. oricum nu m conteaza ideea e ca dr i-au spus ca nu poate avea copii. of - asta tb sa invat. sa invat sa am rabdare(in ultimii ani m-am schimbat mult la cap. asta dar acuma cu fii-mea parca incep din nou sa ma enervez rapid)dar ceea ce e cel m amuzant e ca imi zice mama pipi, o duc la wc dar nu face ii place numai sa traga apa si de-aia vrea la wc, sa traga apa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kriss sunt de coma body-urile Alessiei: "eu si tata o iubim pe mama", "tata munceste, mama cheltuieste".[:D] Cand ai timp mai da-ne amanunte: cum te descurci cu baita, daca mai aveti colici sau ati inceput sa va acomodati. Mai aveti un pic pana la lingurita[:D]. Luna nici la noi nu s-a anuntat serbare. Lora in ce zi e serbarea? Asteptam poze. Cum se mai descurca Iustina la gradi? mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mathilda ai multa multa rabdare. Cand o pierzi respira adanc si ia-o de la capat. Las-o sa faca ce ii place, o sa ii treaca. Of, asa de rau imi pare ca tipam la el, mititelul! Ei vin pe lume fara sa stie chiar nimic si daca si noi, cei de la care ei vor sa invete, nu avem rabdare, unde sa se duca mititeii? Eu am fost intre colerici din pacate[:(] mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare

scuzati gresekile dar scriu cu ea in brate..ca numai aici ii place..o doare rau burtica..nu am scapat inca de colici..

la baita e ok..ii place, se linisteste, la masaj..assa si asa, se cam plictiseste..la imbracat devine violenta:)din cauza foamei..isi roade manecuta pana termin eu s-o imbrac.

poze..nu mai am decat vreo 2 noi..am sa ii mai fac..

 

irina, mai cauta o opinie..zic si eu..cne stie poate DD face o minune de Craciun.

lora, iustina e talentata!felicitari!

eva[pup]hai fii optimista cu rez..

 

va pup

poate revin singurica..ca acum sunt pe fuga..

 

 


Pozeid="purple">id="Comic Sans MS">

Cristinaid="purple"> [mamica] fericita de id="purple">Alessia Stefana id="red">id="Comic Sans MS"> (16.10.2007)id="purple">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata juristelor! Activati-va neuronii cu o cafea! O dau eu[:D] O zi buna! Vine mosul Nicolae! V-ati lustruit pantofii pentru dulciuri sau pentru nuieluse? Atentie: evitati excesul de sare, zahar si grasimi! Asta inseamana si ciocolata? In cazul asta nu prea sunt fericita[:(] Va doresc o zi buna! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...