Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 841
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Sa fie un an in care sa ne reluam vietile "lasate" in 2019! [fri] [pk] [alcool] [ups] [soricel]

 

Sau în martie '20.

 

Mă gândeam zilele astea că anul trecut exact pe vremea asta eram în Acapulco, Mexic.

 

Reînceperea școlii, Sf.Valentin, ziua femeii, ziua mea când am fost ultima oară la restaurant până în iulie, apoi covidul...the end.

 

Să revină toate la normal cât de curând!

 

Mihaela, mulțumim de capitol nou. Să fie un nou capitol cu adevărat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, tu ai recomandat Midnight sky, mersi, l-am văzut aseară cu băiatul, ne-a plăcut amândorura foarte mult. Un SF "realist", de calitate, fără extratereștri și exces de efecte speciale. George Clooney a făcut treabă bună și ca regizor și ca actor. Chiar demult nu mai văzusem un film bun (doar seriale).

 

A, totuși am văzut și un filmuleț bun, o comedie neagră, A small favor, tot pe Netflix, dar ăsta nu e de văzut cu copiii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine a rămas totul blocat in 2019. In Octombrie. De atunci nu s-a mai întâmplat nimic special. 
 

Fleur, ma bucur ca ti-a plăcut filmul. Exact aceeași impresie mi-a făcut și mie. Nu știam ca e și regizor Clooney, m-a surprins foarte plăcut. 
 

Noi am fost la o pizza, la pizzerie. Cred ca din Octombrie nu am mai ieșit nicăieri sa mâncam. A fost așa de bine, m-am simțit așa...normal! Am hotarat ca vom mai ieși in câte un Weekend. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine a reînceput sa ma doară umărul :(. Am avut 2 săptămâni și jumate de bine...mâine ma suna un medic de la clinica de ortopedie, sa ne auzim cum sunt. Habar n-am ce se va întâmpla mai departe, nu e medicul ce m-a consultat. Ce știu este ca voi insista sa ma pună la coada Pt MR, îmi pare tare rău ca nu am insistat acum o luna. 
Am făcut Exercițiile date, înclin și eu exact ca și fizioterapeuta mea, sa cred ca nu e frozen shoulder. 
 

Ioana, tu cum mai ești?

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...