Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 841
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani in noul an si in noul capitol. Incet ne reluam si noi viata normala. Pe 1 am fost intr-o scurta plimbare printr-o padure de mesteceni foarte frumoasa. Iar azi am fost intr-o mica excursie cu masina prin judetul invecinat, unde am facut si ceva miscare pe jos si apoi am mancat foarte bun la un restaurant, in interior la caldurica (acolo s-au deschis), spre deosebire de orasul nostru, unde se poate doar la terasa. 

Vorba ta, Mihaela, si noi ne gandeam de cat timp nu am mai iesit sa mancam in oras.

Am savurat si iesirile in natura si la restaurant, din plin, cu totul altfel ca atunci cand erau o normalitate. Radu inca oboseste, dar aerul curat i-a redat culoare si vitalitate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si sa aveti o saptamana buna, cu spor la treaba!  

 

Am citit tot ce ati scris, ma bucur ca ati avut sarbatori frumoase. 

 

Noi suntem intr-o izolare auto-impusa  (eu cu copiii, sotul a trebuit sa mearga la munca), am fost pe 24 in contact cu tata care a avut simptome si a fost testat pozitiv cu covid. E la spital de cateva zile, cu simptome medii, dar cu saturatie mai scazuta, asa ca e monitorizat, i se mai da oxigen la nevoie. Nu stie de unde s-a infectat, speram sa fie bine cat mai repede.  Noi nu am mai iesit , nu ne-am intalnit cu nimeni. Nu avem nici un simptom, nici macar soara mea care a stat cu tata tot timpul pana a ajuns la spital.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si bine v-am regasit in an nou si la capitol nou!

 

Mihaela, multumim de capitol.  [flo2] imi pare rau ca iar te doare umarul.

 

noi am stat acasa de revelion, in 4. a doua zi am fost la socri cu sorcova. sambata am iesit in parc. mica vrea mereu cu bicicleta si nu e mereu vreme ok de biciclit dar sambata a fost chiar soare. ieri am fost iar la tara iar. 

domnul sot e inca in concediu si e acasa cu fetele iar eu la munca. 

 

sa aveti un an bun, asa cum va doriti fiecare.

 

Ioana, sanatate! sa treaca durerea! [flo2]

 

Rall, ciudat cum pastrezi plicul nedeschis...dar si placut cred. poti sa il deschizi cand vrei si asta e partea frumoasa [:)] 

 

Moon, cred ca e greu acum ca sunt toti mici si pitica si cu alergiile astea dar o sa creasca si o sa iti fie mai usor [flo2] 

 

nu mai stiu ce am mai vrut sa scriu...oricum, va doresc tuturor sanatate si sa reintrati in normalitate.

 

Michelle, nu am primit anul asta felicitare de la tine, probabil s-a pierdut pe drum...anul trecut am primit una foarte frumoasa! 

 

Strumphy, a mai ajuns scrisoarea la S? am vazut ca ati avut o umbra de zapada.  [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Noi suntem intr-o izolare auto-impusa  (eu cu copiii, sotul a trebuit sa mearga la munca), am fost pe 24 in contact cu tata care a avut simptome si a fost testat pozitiv cu covid. E la spital de cateva zile, cu simptome medii, dar cu saturatie mai scazuta, asa ca e monitorizat, i se mai da oxigen la nevoie. 

Laura, multa sanatate ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, sanatate tatalui tau. Ma gandesc la el sa fie bine.

 

Mihaela, m-am uitat aseara la midnight sky, mie mi-a placut foarte mult. Am avut doar o perioada de vreo 5 minute cand m-a plictisit, insa per total nici macar nu a contat.

M-a impresionat.

 

 

La mine au venit sa monteze deckul pe terasa si nu am dormit destul, sunt cu capul mare. Sper sa treaca mai repede oboseala asta. Ca acum de exemplu e 11.30 si asa m-as culca...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...