Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 841
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună ziua și de la mine!

 

Eu teoretic nu lucram azi (așa mi-am propus), dar socoteala de acasă nu se potrivește cu cea din târg. 

 

La noi iarăși e gri și închis, sâmbătă a fost soare și cald și am ieșit la plimbare pe malul mării (mă rog, noi și încă un sfert din oraș, că tocmai se încheiase perioada de carantină).

 

Laura, sănătate multă tatălui tău!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am inceput azi munca, fara drag si spor  [zirea]

Noroc ca eu inca lucrez de-acasa (pana la sf.lunii februarie cel putin)...mandra e si ea saptamana asta acasa. Marco merge la birou  [pk]

 

Marcia a venit trista de la ai mei, a si plans..ai mei sunt si ei tristi, s-au invatat cu ea si acum iar sunt singuri..noi vrem oricum sa mergem in tara in aprilie, ei ar veni aici in mai...fratelo ar vrea sa mearga si el acasa, cu nepotul,  cand are vacanta de ski, in februarie; ii e dor de ai mei, de casa.

 

Am desfacut ieri bradul, am dus decoratiunile pt sarbatori in boxa, mai devreme am rearanjat in sufragerie..poate sa vina primavara  [pk]

 

O zi faina sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, sănătate tatălui tău, să se restabilească rapid și să iasă din spital. Să fiți bine, fără simptome, tot restul familiei.

 

Noi mergem acuși la patinaj.

 

Eu am o stare așa, de incertitudine. Nu știu dacă ne vom întoarce la școală de lunea viitoare. Cazurile tot cresc, ministerul a anunțat că deocamdată planul rămâne în vigoare. E prevăzut să facem joi și vineri săptămâna asta online iar de luni.normal la școală. Mă enervează că nu sunt luate decizii din timp și mi-e teamă că vor anunța de azi pe mâine că se prelungește închiderea.

 

O săptămână bună de început de an să aveți!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...