Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jurnal de pandemie editia 2021


Recommended Posts

Apoi na, nu ai citit (inclusiv pe aici) !? Vaccinurile nu sunt nici bune nici eficiente, testele sunt false, virusul nici nu exista, normal ca dacii liberi lupta pt dreptul lor ! Ce daca isi infecteaza neamurile nevaccinate de acasa?! Virusul nu exista! (am citit un comentariu pe facebook de genul "banii nostri cand venim in tara sunt buni, dar neinjectati nu suntem buni?!"  - concluziile asupra mentalitatii te las sa le tragi singura) 

ba da am citit si ma mira in continuare virulenta cu care niste analfabeti sau semianalfabeti isi scriu liber parerile, teoriile d eparca ar avea cel putin vreo doua premii Nobel la activ.

 

Acum citesc cit de suparati sunt nevaccinatii ca Gresia e pe lista rosie.Dar se bucura ca stau in carantina doua saptamini,Carantina platita ca si concediu medical.

 

Pai vreau sa va spun ca noi am dat si anul trecut si anul asta cu subsemnatul la servici ca daca trebuie sa stai in carantina o faci pe barba si buzunarul tau, cee ace e foarte corect ca ai fost avertizat de faptul ca plecarea intr-o zona de risc , poate avea consecinte.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ba da am citit si ma mira in continuare virulenta cu care niste analfabeti sau semianalfabeti isi scriu liber parerile, teoriile d eparca ar avea cel putin vreo doua premii Nobel la activ.

 

Acum citesc cit de suparati sunt nevaccinatii ca Gresia e pe lista rosie.Dar se bucura ca stau in carantina doua saptamini,Carantina platita ca si concediu medical.

 

Pai vreau sa va spun ca noi am dat si anul trecut si anul asta cu subsemnatul la servici ca daca trebuie sa stai in carantina o faci pe barba si buzunarul tau, cee ace e foarte corect ca ai fost avertizat de faptul ca plecarea intr-o zona de risc , poate avea consecinte.

 

faianta pe ce lista e? [:-)))] 

 

Daca nevacinatii vor sa se imunizeze prin infectarea cu Covid, care e problema voastra? [:)]  Doar ca eu i-as pune sa plateasca tratamentul daca ajung la spital.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[:-)))] [:-)))] [:-)))]pe aceasi cu gresia!!!Stii tu...fiecare cu ce-l doare1!!! [smulgpar]
am crezut ca pui parchet [:-)))] cat mai ai sa iesi din zona roșie ?

 

Nu numai cei analfabeți sunt împotriva dar chiar di medici di asta face situația mult mai dificila , iar omul de rând e confuz și nu mai știe pe cine sa creadă .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apoi na, nu ai citit (inclusiv pe aici) !? Vaccinurile nu sunt nici bune nici eficiente, testele sunt false, virusul nici nu exista, normal ca dacii liberi lupta pt dreptul lor ! Ce daca isi infecteaza neamurile nevaccinate de acasa?! Virusul nu exista! (am citit un comentariu pe facebook de genul "banii nostri cand venim in tara sunt buni, dar neinjectati nu suntem buni?!"  - concluziile asupra mentalitatii te las sa le tragi singura) 

Asta nu-i nimic, dar sa vezi ca tot noi astia vaccinatii suntem pusi pe drumuri si avem de suferit din cauza idiotilor.

Adica, pentru serviciu, barbata-miu trebuie sa prezinte certificatul de vaccinare ca sa intre la sauditi. Dar nici aia nu sunt prosti.

Cer ca certificatul ala sa aiba o stampila de la Ministerul Sanatatii care sa ateste ca nu e fals.

Deci drumuri in plus pentru ca niste tamptiti s-au apucat de falsuri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

De 2 saptamini Suedia inregistreaza 0 morti covid/zi. In continuare cred ca ei au manageriat cel mai bine din lume criza covid.

 

Nu chiar 0 dar aproape. Ăștia sunt morții din ultima luna. 
 

Si cât de criticati am fost…și când am scris aici pe forum ce spunea șeful de la epidemiologie de la noi, sa nu facem bilanț la început, ci la sfârșitul pandemiei ce mi-am luat peste nas…in fine. Încă nu e gata pandemia. 

post-3506-117655_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu chiar 0 dar aproape. Ăștia sunt morții din ultima luna. 

 

Si cât de criticati am fost…și când am scris aici pe forum ce spunea șeful de la epidemiologie de la noi, sa nu facem bilanț la început, ci la sfârșitul pandemiei ce mi-am luat peste nas…in fine. Încă nu e gata pandemia. 

Da, știu.  [:)]  a fost 0.6 media dar nu se merita sa intru într-un așa amănunt. [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...