Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jurnal de pandemie editia 2021


Recommended Posts

  • Răspunsuri 3,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka aici peste tot afara. in aglomeratie inteleg, dar singur pe strada sau daca mai trece cate unu pe langa tine...

 

da, na, legea e lege. bine, in ultima luna, oriunde am fost, maxim un om din zece avea masca. eu chiar n-as avea de ce s-o mai port. ma bucur ca au scos masca in exterior. in rest...sper sa fie de bun augur relaxarile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Franta primarii au dat obligatia purtarii mastii in exterior. Ordinul a fost dat local, nu national. Cred ca in toate orasele este obligatoriu. La noi la sat, nu este, insa o port cind merg in zona de magazine, ca sa nu stau sa o pun si sa o dau jos de fiecare data cind intru undeva.

 

Edit: Velvet, faptul ca ai avut Covid si esti vaccinata nu inseamna ca nu te mai poti imbolnavi. Din ceea ce se stie la ora actuala, in cazul in care te imbolnavesti faci o forma usoara. Dar poti sa dai boala mai departe. De aceea trebuie pastrata masca.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marox da, stiu asta. sper insa la o forma usoara si sper sa fie sanse ff mici sa  transmit. spre deloc. masca o voi purta conform legii. 

 

recunosc ca pe banca in parc o dau jos. sa pot sa mai respir.

 

si sper sa traiesc din 6 aprilie 2021  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Franta primarii au dat obligatia purtarii mastii in exterior. Ordinul a fost dat local, nu national. Cred ca in toate orasele este obligatoriu.

Si la noi la fel!!!

 

La mine de exemplu doar in parcari ( de supermarket) este obligatoriu purtarea mastii!!

 

Deci nu numai Romania a avut restrictia asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...