Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La pranz am facut cornulete cu rahat...am luat de la turci rahatul, e caramelizat si cu fistic  le-am dus si vecinilor, cica sunt ft bune...eu am gustat unul, Marcia a tot mancat, ii plac si ei. 

 

La magazinul turcesc au mereu cam 20 de sortimente de rahat...asa nu au avut pana acum, ieri cand l-am vazut, am si luat...cumnata a zis ca e si parfumat...lor le place mult fisticul, asa ca am luat mai mult pt ei. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca de obicei, la miezul noptii am mai facut doua programari la vaccin

 

o sa-mi lipseasca sa tot verific platforma (nu stiu daca va mai apela cineva la mine, si oricum nu mai pot adauga decat 2 sau 3 beneficiari, ca nu stiu sigur daca limita-i 9 sau 10, o sa ma interesez daca va fi cazul)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața și de la mine! Din nămeții de liste ”to do” și de texte legislative :). În ultimul timp mă bombăn că nu am făcut facultatea de drept :), am de citit și pentru birou și pentru mine o tonă de documente. 

 

Antmil, vreau și eu să văd blogul cu rețete, am nevoie de ceva inspirație  [flo2] .

 

Moon, La mulți ani cu întârziere pentru tine și pentru gemeni!

 

Marion, succes copilului la ales profilul. Între contabilitate și geografie eu zic că sunt ambele ușoare, pentru contabilitate în schimb îți trebuie puțină înclinație, să simți ce e în spatele cifrelor.

 

Roli, să stăpânești sănătoasă și fără incidente mașinuța nouă!

 

Glimmer, minunat cerul tău violet de dimineață  [il] .

 

Andreea (Seri), felicitări pentru vaccin! Ziceai că la coadă erau și oameni neprogramați?

 

Ați vorbit de vaccin, dacă am putea alege, eu m-aș vaccina cu oricare dintre Pfizer și Moderna. La AstraZeneca au fost niște probleme cu designul studiului (am recitit o sinteză ieri aici, materialul e lung și se referă și la vaccinul AstraZeneca, chiar dacă acesta nu e un vaccin cu ARN mesager). Evident, dacă atunci când îmi vine rândul vor fi disponibile doar doze AZ, nu fac nazuri :).

 

Mă duc la treburi administrative, azi e zi de șmotru în casă și de făcut mâncare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...