Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anja, santatate multa sotului si recuprare rapida. Eu as sustine un facut de reclamatie...stiu ca se duce indignarea cind incepi sa te simti mai bine dar pentru un viitor pacient poate totusi ajuta.

 

Cu open space asta eu am un mare ghimpe. Ideea asta de colaborare impinsa nu chiar se aplica la toate industriile si nu choar trebuie sa fie non stop. Companiile prefera open space (sau flex) pentru ca reduc costurile, asta e motivul principal...restul e praf in ochi si blah blah corporatist. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, imi pare extrem de rau de patania voastra :(. Ati avut ghinion, mare ghinion. 

sa stii ca eu cand m-am operat de fiere am semnat ca iau la cunostiinta ca este posibil sa apara complicatii si sa ma opereze clasic. A fost in aia 1% cu efolutie fulguranta. Si da, stiu ca nu te incalzeste asta.

Multa, multa sanatate sotului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc de ganduri!

Ma voi mai gandi la reclamatie, Dar cand sa ma mai ocup si de asta! Plus, sotu' ca un pacient de rand ce poate sa demonstreze?

Mcoca, nu e vorba de faptul ca orice operatie poate avea complicatii. Este vorba de un sistem aiurea, in care de atata economie sa nu consume timpul pt niste ecografii, si de amanari fara rost, ca doar era sub supraveghere si puteau sa grabeasca operatia... In sfarsit, speram sa se refaca si este o alta lectie de viata.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja multa sanatate sotului si recuperare rapida. F urat ce s-a intimplat, dar bine ca nu a fost mai rau.... iteleg prin ce ati trecut dar si eu spun ca treb facuta reclamatie.

ma mir ca la asa dureri nu au facut eco. 

pe aici din cate stiu, fac imediat teste ca sa evalueze situatia bine....si sa nu fie dati in judecata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, yum-yum, ce bine suna mancarea aia.

 

 

 

 

asa de bine, incat azi is pe ciorba de salata, ca se impune sa dau urgent vreo 2 kile jos, si  in urmatoarea luna inca vreo 3.

 

nu, nu s-au adunat doar de la tocanite, ci si (mai ales) de la torturi, tarte si alte minuni de care-am abuzat de la sarbatori incoace.

 

dar si ciorba de salata e buna rau - am avut o slaninuta tare gustoasa, si telina verde. si bors, fireste, ca altfel nu i-as zice ciorba.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, da, se intampla, dar tot sunt furioasa. Adica se zgarcesc la niste chestii elementare si pe langa faptul ca pot sa puna viata in pericol, in final ies si mai scump. Acum statul tb sa acopere asigurarea, mai multe zile de spitalizare, mai multe medicamente, mai mult timp pierdut de doctori... Nu mai bine faceau protocoalele mai bine gandite in asa fel incat sa previna complicatiile? Sotu' a fost pana la urma norocos...nu,...

Pe Miha, o poarta de la Ana la Caiafa cu amanari inutile. Ea e un caz "norocos" o duce pe picioare...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Rox, da se intampla, dar tot sunt furioasa. Adica se zgarcesc la niste chestii elementare si pe langa faptul ca pot sa puna viata in pericol, in final ies si mai scump. Acum statul tb sa acopere asigurarea, mai multe zile de spitalizare, mai multe medicamente, mai mult timp pierdut de doctori... Nu mai bine faceau protocoalele mai bine gandite in asa fel incat sa previna complicatiile? Sotu' a fost pana la urma norocos...nu,... Pe Miha, o poarta de la Ana la Caiafa cu amanari inutile. Ea e un caz "norocos" o duce pe picioare...

 

Of corz. Este o falsa economie (cred ca am mai zis asta si Mihaelei :))) ). Nu face decat sa taraganeze lucrurile si sa amplifice cheltuielile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...