Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Da, da, da, Ella si zicerile astea au farmecul lor.

 

----

 

la noi se intrerupe curentul de 3-4 ori/zi. Partea proasta e ca daca se intrerupe in timpul noptii rahatul ala de detector de gaze opreste gazul la centrala. Ne-am luat un UPS insa ii mai lipseste un acumulator ce vine abia vineri.

Dar  Daca e fii-mea in examen? Hai sa zic ca si la asta gaseste o solutie gen hot spot de pe telefon, si apare profului ca iese si intra, dar trebuie sa se miste repede.

 

Azi a avut de predat un proiect si a trecut cu 2 ore peste termenul limita ca nu am avut curent si proiectul nu era salvat decat pe hard. I-a scris profei cu scuze.

===

 

Motanul vecinilor, mare panglicar, negru ca spuma carbunelui a hotarat ca trebuie cu orice pret sa ne intre in casa. Se pare ca e deja o obsesie.

Are un dar maiastru de a se furisa fara sa-l simta, auda, vada nimeni.

2 trasee fixe: la litiera printesei si la mancarea ei.

Ieri s-a ascuns sub canapea si da-i si umbla dupa el si cand in sfarsit zic gata l-am prins, o data ce se tranteste pe jos, zambind si gudurandu-se pe parchet cu labutele-n sus. Mai apuca-l de ceafa daca mai poti.

Azi am auzit de 2 ori strigate gen, unde esti mai, caand ai intrat? N-auzi ca nu ai voie in casa?

 

Printesa plina de spume, mieunaturi si scuipaturi. 

 

Mi-e drag grasunul cel negru (ca toata lumea ii da sa manance) dar ma exaspereaza ca e golan mare, cu niste ghera respectabile, plin de capuse vara si purici in restul anotimpurilor. Printesa mea e delicata, curata periata si pieptanata. 

Golanul miauna seara de seara la usa de la intrare. Printesa se asaza in fata usii si scuipa.

2 suflete neintelese. Unul negru ca spuma carbunelui, unul alb ca spuma laptelui. Unul castrat, unul sterilizat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ati citit?  E la misto sau pe bune?

China a introdus teste anale (anale nu anuale) pentru covid. Un medic a spus ca virusul sta mai mult in anus decat in tractul respirator.

 

Cateva reactii:

 „Nu atât de dureros, dar de o umilinţă extremă” - adicatelea nu isi fac testele singuri in baie? Brrr!!!!

 

„Am făcut două teste anale, de fiecare dată când am făcut unul, a trebuit să fac unul şi din gât. Mi-a fost teamă că asistenta a uitat să folosească un test nou”, a spus, în glumă, un utilizator de pe Weibo.

 

Deci e clar. Altcineva ii scobeste in anus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ati citit? E la misto sau pe bune? China a introdus teste anale (anale nu anuale) pentru covid. Un medic a spus ca virusul sta mai mult in anus decat in tractul respirator. Cateva reactii: „Nu atât de dureros, dar de o umilinţă extremă” - [/i]adicatelea nu isi fac testele singuri in baie? Brrr!!!! „Am făcut două teste anale, de fiecare dată când am făcut unul, a trebuit să fac unul şi din gât. Mi-a fost teamă că asistenta a uitat să folosească un test nou”[/i], a spus, în glumă, un utilizator de pe Weibo. Deci e clar. Altcineva ii scobeste in anus.

 

Teste din fecale Pt covid se fac. Virușii ies prin intestin, se știe. Dar e test de fecale, pacientul prelevează exact ca Pt analiza de viermi de ex. 
 

Cred ca e la mișto scris :)). 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Viv Mai fac si eu asa cu Marco...cand ii zic, de ce zic..cand nu zic, de ce nu am zis...isi mai uita diverse si dupa cica e vina mea ca nu i-am zis [batcap] iar cand ii zic, cica nu sunt maica-sa [soricel] Cand mai suntem pe autostrada si e aglomerat, ma intreaba pe unde sa mearga..eu ii spun, dar tot ca el face..si dupa cica e vina mea, ca nu am insistat sa o ia pe unde am zis [zirea] Sau cu locurile de parcare : ii zic, uite loc aici...el zice ca a vazut unul mai incolo, parcheaza acolo..locul ala era pt persoane cu handicap...asa ca incepe iar sa caute [clo] si ma plimba, de ma ameteste. Mereu ii zic ca ii place sa se scarpine cu mana dreapta la urechea stanga

E cumva frate cu al meu?  [:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...