Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Hello, vad ca plecati in vacanta! Vreau si eu loc in valiza!  [biz]

 

Am facut focul si stau la gura sobei cu un ceai. Mi-am luat cocktailul de calmante si sper sa isi faca efectul cat de repede ca imi cam ies pe ochi durerile.  [fri] M-a durut capul foarte, dar foarte rau! vreo 2 saptamani si m-a mai lasat capul si m-au luat oasele si incheieturile. Ieri nici nu puteam merge prin casa cat de rau ma dureau incheieturile din sold si oasele picioarelor. 

 

S-a mai terminat o saptamana de scoala online. Phew! Greu, greu... sper sa redeschida scolile cat mai curand, dar mai devreme de 8 Martie cica nu e nici o sansa, depinde cum evolueaza situatia pe la noi.

 

Socrii mei au fost invitati pentru vaccin si au gasit sa se programeze saptamana ce vine pe 2 Februarie. Mama in Ro cica nu se grabeste! Ea care e diabetica si cardiaca...  [help]  Socrii abia asteptau sa le vina mesaj sa se programeze.... 

 

Azi a fost soare si frumos, cald... pasarelele cantau ca intr-o zi de primavara. Am scos mandra la biciclat si eu am alergat dupa ea. Ghioceii in floare, la fel si narcisele.  [il]  

 

A venit Miss sa traga de mine sa mergem sus sa ne aranjam. Avem de serbat, nunta de tinichea [cheers], dar mie numai chef de pus rochie pe mine nu am, nu mai zic de machiaj ori pus oja. I-am promis deunazi cand ne-am comandat rochite deci ar trebui sa ma misc ca acusi e gata cina!  [ascuns]  

 

Weekend frumos sa aveti si mai trec eu pe la voi. Sper ca mai devreme de Paste.  [:-)))]

 

[fuga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

M-am uitat la semifinala de handbal masculin, a jucat Suedia cu Franta. Au câștigat ai noștri detașat, au făcut un meci de milioane. De 10 ani nu au mai jucat semifinala și de 20 de ani nu au mai luat medalie. Am strigat și sărit in sus la fiecare minge apărată (portarul e extraordinar) și la fiecare gol dat. Super meci! 
 

Acum aștept sa ma uit la cealaltă semifinala, Danemarca-Spania. Danezii deja au transmis suedezilor ca “ne vedem in finala!” :))). Sa vedem! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place handbalul si urmaresc campionate mondiale, europene... 

Am mai fost si cu fetele pe la cate un meci din cam[ionatul intern, anii trecuti.

 

In decembrie am urmarit europenele fetelor... 

Acum la baieti au ramas echipe bune in semifinale, se joaca tare, sunt meciuri interesante. 

 

M-am uitat la semifinala de handbal masculin, a jucat Suedia cu Franta. Au câștigat ai noștri detașat, au făcut un meci de milioane. De 10 ani nu au mai jucat semifinala și de 20 de ani nu au mai luat medalie. Am strigat și sărit in sus la fiecare minge apărată (portarul e extraordinar) și la fiecare gol dat. Super meci! 
 

Acum aștept sa ma uit la cealaltă semifinala, Danemarca-Spania. Danezii deja au transmis suedezilor ca “ne vedem in finala!” :))). Sa vedem! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

M-am uitat la semifinala de handbal masculin, a jucat Suedia cu Franta. Au câștigat ai noștri detașat, au făcut un meci de milioane. De 10 ani nu au mai jucat semifinala și de 20 de ani nu au mai luat medalie. Am strigat și sărit in sus la fiecare minge apărată (portarul e extraordinar) și la fiecare gol dat. Super meci! Acum aștept sa ma uit la cealaltă semifinala, Danemarca-Spania. Danezii deja au transmis suedezilor ca “ne vedem in finala!” :))). Sa vedem!

 

au jucat excelent suedezii!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...