Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

bombi, ce dulce domnisoara ta! cati ani are acum? ma bucur ca ai rezolvat cu vaccinul.

 

mihaela, langos ai spus? yummmm... cel mai bun langos l-am mancat la Budapeste acum vreo 3 ani. 

 

aminna, ce ne faci tu in ciuda cu iesirile tale! deloc nu ai mila de noi astia amaratii in lockdown am pus poza pe fb, ai vazut?

 

Fleur, imi place si mie mirosul de hartie noua. Deaunazi a primit Sophia in posta cateva carti si mi-am bagat nasul in ele. 

 

anja, cum e sotul? [flo] sper ca bine si ati iesit la plimbare in zapada, daca mai aveti. 

 

viviana, eu folosesc Clinique deep comfort body lotion. Superba, o recomand!

 

velvet, cum e pisicul? ai reusit sa ii dai medicamentele?

 

corina, cum mai sunteti? v-ati revenit dupa corona? la job te-ai obisnuit? cum e Lori?

 

silvi, v-ati dat cu saniuta? [*] sa stii ca nu a mai ajuns scrisoarea de la Crina, posta la noi e inca in urma rau de tot, dar poate ajunge ea la un moment dat?!

 

ella, voi nu aveti restrictii de calatorie? cum se mai simte fratele tau? nepotul cum e, ii place in Elvetia? a invatat limba?

 

glimmer, ce ii mai gatesti bun domnisoarei studente? mai crosetezi/cosi?    eu de prin Decembrie tot crosetez la o patura si tot comand lana si tot crosetez, ar trebui sa ma opresc ca deja e prea mare patura, invelesc toata casa cu ea  [:-)))]

 

laura25, ma bucur sa citesc ca sunteti bine si tata si-a revenit ok. Felicitari gemenilor pentru rezultate bune si noul job!    

 

roli, mai ninge la munte? ce fain trebuie sa fie pe sania trasa de zorro!  Cred ca e cel mai fericit cu atata zapada  [cutu]

 

moon, acusi implineste pitica ta un anisor. Imi aduc aminte anul trecut pe vremea asta faceam planuri de intalnit la Carul cu bere si pana la urma nu ai mai ajuns din cauza de contractii, daca imi aduc aminte bine, dar nu bag mana in foc ca ma cam lasa memoria in ultima vreme. 

 

lauranico, voi in vacanta la munte la ski? 

 

Ioana, au spus cand incep scolile in Wales? poate dupa half term macar Julia merge si ramai doar cu Patri acasa? 

 

Gata trancaneala, ma duc sa imi iau pastilele si la nani cu mine.    M-a durut iar capul azi ingrozitor, cu tot cu calmante la bord. Nu mai stiu ce sa mai iau, cum sa le mai combin. Ma doare asa rau cateodata ca imi vine sa il dau de pereti la propriu.

 

Noapte buna!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am rezolvat (oarecum) cu vaccinul.

Mama primisese deja SMS cu programarea la rapel si am gasit si recipisa (pt rapel) pe mail. Si SMS-ul si mailul au fost trimise la aceeasi ora la care a fost modificata programarea pe platforma. Asa ca m-am linistit oarecum.

Si am si o posibila explicatie de ce nu a fost actualizata corect programarea pe platforma: la aceeasi adresa sint 2 centre de vaccinare, programarea initiala era la centrul2, iar adeverinta a fost emisa de centrul1; mesajele (noi) pt rapel sint pt centrul1.

De la call center ne-au trimis la telefon sa verificam la centrul de vaccinare, iar pe mail au zis sa mergem la rapel cu adeverinta, indiferent de ce zice platforma. Adica raspunsul primit depinde pe cine intrebi ...

 

 

valeu, mama!

 

bine ca e totul in regula!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bombi, ma bucur sa te citesc pe aici. Tare scumpa domnișoara ta  [flo2] . 
 

Sora mea îmi tot trimite filmări cu Zoe, e așa de scumpa! Deja știe așa de multe și îmi amintește mult de ale mele când erau mici. Am și vorbit de mai mult ori cu ei pe Skype, e rușinoasa :). Înțelege numai românește, și sora mea vb numai românește cu ea. Cumnatul lucrează și e doar serile acasa, atunci se ocupa de ea, sa vb engleză. Dar încă nu prea pricepe. I-a spus intr-o seara sa ii dea cana (cup) și Zoe și-a pus mâinile in...cap!  [:-)))] 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...