Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Strumphi nu, nu am apucat sa o văd pe Zoe live. S-a născut in sept 2019 când eu eram in medical, aveam de gând sa merg la ei in primăvara 2020. 
 

Puh! 13-13 in finala. Suedezii au greșit mai mult, dar joaca bine. Eu sper încă sa câștige, dar danezii sunt Favoriți. Ambele echipe au ajuns in finala neînvinse. 
Am citit ca Ro nu a participat, Pt ca nu s-au mai jucat calificări, s-au luat primele 20 (parca?) echipe din lume după clasamentul 2019, Ro nu a intrat între ele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, dacă e cu umplutura, nu e lángos. E placinta :). 
 

Anja și la noi este o tipa care face lángos vara, dar nu sunt ungurești. Au tot felul de compoziții ciudate pe langoși. Am mâncat, doar de dor de gust, dar mereu am zis ca musai sa fac eu acasa. 
 

Eu am slăbit 4 kg fără sa vreau. Pur și simplu nu mai intra decât o jumate de porție de mâncare. Și dulciuri mai deloc. Nu ma simt bine, e mult mai Ok cu stomacul gol. Dar aseară am reușit sa mănânc 2 langoși! :) 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai Stumphy, i-ai iertat?    

Am cunoscut-o pe Adeluta cand era mica, la o intalnire DC de mamici iul-aug 2007... ce mult a trecut de atunci!

 

 

Mihaela, bravo pt langosi! Ce face Silvia, cum merge calaria? A fost destul de disputata finala la handbal. Ro nu a participat. Habar nu am exact cum a fost cu calificarile, daca s-a tinut ceva sau nu. Dar probabil ca nu prea. Oricum, nu avem echipa buna la baieti. Fetele ce mai misca    Doar ca ultimele 2 campionate, mondialul 2019 si europeanul de anul trecut au fost slabe rau, ultimele locuri. Dar macar s-au calificat, au ajuns acolo. Din ce am prins eu, adica de cand ma uit la handbal, cele mai bune rezultate au fost: loc 2 mondial in 2005, bronz european 2010, bronz mondial 2015 si cateva locuri 4 (adica ala pt care parca te oftici cel mai tare [batcap] , ultimul in 2018 la europene).

 

Sunt f dezamagita de ultimul vaccin aprobat, AstraZeneca cu virus de cimpanzeu, care are eficienta de doar 60% Mi se pare slaba rau eficienta, fata de 95% cat e la Pfitzer si Moderna... Nu-mi inspira deloc incredere :( Adica din 100 de vaccinati, la 40 nu are efect... Mi se pare cam nasol sa aprobi ceva atat de ineficient. Ma rog, e mai bine decat nimic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, Silvia a reînviat de când are iar calul ei. Merge aproape zilnic sa călărească, azi a fost singura in pădure. Ieri a fost cu alte doua fete, tot in pădure. Vineri a fost in sala și a călărit. Zilele de luni are ore cu antrenoarea, restul zilelor merge când vrea ea, cât de des poate. E foarte incantata, nu poate trai fără cai, asta e clar. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...