Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Și la noi a mai nins azi. Avem jumate de metru de zăpada, mie îmi place tare mult. Am venit acasa și am ieșit la o plimbare prin zăpada cu W. Și lui ii place, l-am dus pe terenul de fotbal unde ne-am scufundat in zăpada, el țopăie ca un iepure :)). 
 

A pus și sora mea și mama poze, au multă zăpada și tot ninge, am citit ca in zona NY ii așteaptă 60 cm de zăpada. 
Sora mea urăște iarna și planifica mutarea in Florida. Mama nu vrea. A zis ca iarna vine la mine :). Sau in Ro :). Doar sa aibă liber la plecat. 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Așteptăm și noi furtuna de zãpadă mâine, care vine dinspre antmil  [:)]

(Ca fapt divers aproape toate viscolele mari ne vin de la sud de graniță, din State)

Acum era bine de lucrat de acasă, dar nu e cazul, plus am ședințe virtuale cu părinții pe care le fac tot la școală, să nu-mi mai car echipamentul informatic acasă.

 

Tata e mai bine, l-a consultat dr. de familie vreo jumătate de oră și a conchis că s-a căptușit cu un virus de răceală sau gripal, nu covid, probabil dinainte de vaccin. A primit ceva antibiotic. Nu l-a trimis la testat. Mi- zis că nu a mai luat antitermic să vadă cum evoluează și nu mai are febră. Sunt mai liniștită.

L-am sunat de la școală în pauza de prânz și cu ocazia asta i-am arătat clasa mea, aveam o cameră mobilă branșată la laptop. A fost impresionat de "tehnologie", deși nu e mare lucru, zic eu. Cred că "tabla inteligentă" l-a impresionat mai mult.

 

Laura și Silvi, condoleanțe!

 

Ella, ne-ai promis că ne spui unde "evadezi"în vacanță cu Marcia, sau am sărit eu peste informația asta? Îmi mai clătesc gândurile cu vacanțele voastre, cele care puteți călători.......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...