Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am avut acum mulți ani un curs la distanta (aici erau multe cursuri așa) la universitate. Examenul a fost online. Nu aveam ce sa copiez, întrebările erau complexe și multe, trebuia sa caut in cărți, nu era timp Pt așa ceva. Problemele erau la fel. Ori știai și te încadrai in timp cu ele, ori nu. 
 

Ceva de genul asta îmi spune Silvia ca au și ei testele. Nu pot copia, ca nu apuca. Nu au cum sa își facă “copiute”. Iar sa le dicteze cineva :))). Cine? 
 

Stiu ca astfel de metode se folosesc aici (cu copiat) la testul acela mare pe care l-a dar Silvia in toamna. Dar acolo se face altfel. Se afla dinainte întrebările și cineva dictează raspunsurile de pe grila gata făcută. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma tinerii isi găsesc modul lor de a se distra. Azi Silvia s-a întâlnit cu fostele prietene din gimnaziu, se întâlnesc din când in când Pt ca s-au înțeles foarte bine. Sunt 4 in total, 3 plus Silvia. Au hotărât ca se duc la sanius, in locul cel mai popular din oraș. Au stat câteva ore acolo și apoi s-au mutat in alt loc. Acolo avea întâlnire una din fete cu câteva colege de clasa sa facă grill pe zăpada. Pt ca aveau multă mâncare, le-au chemat și Silvia și încă una din fete care voiau sa plece spre casa, sa rămână și ele. Se cunosc cu toate, merg in clase paralele la liceu, dar nu erau prietene. Am luat-o pe Silvia când am ieșit eu de la job, la 22.30, de pe pârtie :). Era plin de adolescenți, acum aveau pârtia numai pentru ei, era distracție. Au stat afara de la ora 15. A zis ca așa de bine nu s-a distrat de foarte multă vreme. 
 

Maine repeta aventura dar cu prietenul ei și alți prieteni. 

Eu am avut o zi buna la job. A fost relativ liniște și am putut sa îmi rezolv din noile sarcini, pe care nu am apucat sa le termin săptămâna trecută. Și mi-am dat seama ca satisfacția acestei munci e altfel. E munca mea. Altfel in laborator, e munca la comun, nu se vede nicăieri ca tu ai făcut un lucru. Încep sa înțeleg de ce spuneau colegele care sunt șefe, ca e o munca faina. :) 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...