Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uite, tu te plangi si eu ma bucur, asa ca balanta ramane constanta pe ghetar.  [:D]

 

Mama mea a implinit 68 de ani azi. Mi-a trimis poze cu florile si cadourile pe care le-a primit -i-am trimis si noi un cos cadou. Este sanatoasa, activa (cat ii permite pandemia) si o sa ne vedem pe skype sa ii uram LMA diseara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite, tu te plangi si eu ma bucur, asa ca balanta ramane constanta pe ghetar.  [:D]

 

Mama mea a implinit 68 de ani azi. Mi-a trimis poze cu florile si cadourile pe care le-a primit -i-am trimis si noi un cos cadou. Este sanatoasa, activa (cat ii permite pandemia) si o sa ne vedem pe skype sa ii uram LMA diseara. 

La multi ani! sa fie sanatoasa si activa si de acum inainte! [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

imi pare rau ca ati intrerupt din cauza pandemiei. C nu e la un club scolar asa ca ei nu au facut pauza decat in perioada martie - mai.

Sincer, a fost si din cauza mutatului, nu numai pandemia. Plus ca eu nu as prea vrea sa continue cu gimnastica, mi se pare un sport solicitant si oarecum periculos pt un corp in crestere. 

Dar ea nu renunta la idee  [:D]

Pe langa face inot si a inceput alergare. Acum sunt toate oprite, dar se da drumul la un moment dat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prietenele Marciei mi-au trimis filmulete cu urarile pt ziua ei...acum tb sa fac din ele unul singur  [zirea] vreau sa incerc eu, am gasit ceva programe pt PC....daca nu reusesc, il rog pe nepot, el e expert...sincer insa as vrea sa invat si eu sa editez video-uri, nu cred ca imi strica.

 

Nu stiu daca te ajuta, eu folosesc VivaVideo - pe android. E foarte intuitiv, din 2-3 miscari poti pune tot felul de efecte, muzica, sa combini filme cu poze etc. Varianta pro e $10 / an.

 

Ioana, la multi ani mamei!! Sa va aveti sanatoase si fericite pentru muuult timp! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...