Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La noi ninge linistit.

 

La pranz vreau sa fac pulpe de pui umplute cu ciuperci...ne uitam la Rick Stein pe BBC2, la Secret France..reteta asta mi-a facut cu ochiul saptamana trecuta, asa ca am decis sa fac si eu  [:D] de fapt toate arata ft bine.

A fost si in Jura franceza (cam la 2.5 ore de noi), la un restaurant care are meniuri cu branza : Restaurant du fromage  [:)] am decis sa mergem si noi candva. 

 

O zi faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 913
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Silvi, eu iti recomand un dr. f. bun. Pe mine m-a operat la genunchi cu multi ani in urma (artroscopie). Am ajuns la el dupa multe vizite la alti dr. care imi propuneau operatie clasica cu recuperare f. lunga si anevoioasa. E mai greu ca tb ajuns in Bucuresti, dar se poate face o programare si macar pentru o consultatie si o parere in care poti avea incredere, ma gandesc ca merita drumul. Dr. Anghelescu Marian la Med sport. Este clinica infiintata de el. https://med-sport.ro/echipa/ 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aici e soare, cald si frumos, 15 grade. pacat ca in week-end vine iarna. 

 

ies si sambata si duminica la terase. sambata sarbatorim anul nou chinezesc  [:)]  iar duminica abia astept, e concert! 

 

am reusit sa strang din dinti si sa nu ma duc la un concert in interior, dar nu stiu cat o sa mai rezist  [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, sa stii ca chiar aveam nevoie sa aud si alta opinie. sotul meu spune fix ce spui tu...dna dr spune ca vrea internare ca sa ii faca si alte proceduri, analize noi, ca nu are incredere in cele facute la privat...cam asa. o sa vedem deseara ce hotaram dar cred ca o sa facem rmn la privat totusi si mai vedem dupa.

nu costa chiar mult. m-am uitat la preturi si nu e o avere...e mai putin decat dam pe ochelari si mult mai putin decat costa aparatul dentar [:-)))]

 

Roli, am salvat recomandarea. sper sa nu fie cazul dar daca e mai grav clar nu ramanem la tl. multumesc!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, sa stii ca chiar aveam nevoie sa aud si alta opinie. sotul meu spune fix ce spui tu...dna dr spune ca vrea internare ca sa ii faca si alte proceduri, analize noi, ca nu are incredere in cele facute la privat...cam asa. o sa vedem deseara ce hotaram dar cred ca o sa facem rmn la privat totusi si mai vedem dupa.

nu costa chiar mult. m-am uitat la preturi si nu e o avere...e mai putin decat dam pe ochelari si mult mai putin decat costa aparatul dentar [:-)))]

 

Roli, am salvat recomandarea. sper sa nu fie cazul dar daca e mai grav clar nu ramanem la tl. multumesc!

 

 

ce specializare are medicul care doreste sa o interneze?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...