Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

noi am fost miercurea trecuta la Filarmonica la concert Klezmer, fara Robert, doar cu Lili... insa am zis ca nu merg o vreme... nu-i pt ea inca:) Unele piese ii erau cunoscute, alea le si canta...in rest desena, se distra, relativ in liniste, dar deocamdata nu as repeta experienta[alcool] Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Din pacate, n-am mai reusit sa strang florile de pe balustrada cand a plouat cu gheata. Dar in compensare...azi am primit cea mai frumoasa [url="http://i16.photobucket.com/albums/b19/Simina/Diverse/4596.jpg"]felicitare[/url] de pana acum. Pe verso e [url="http://i16.photobucket.com/albums/b19/Simina/Diverse/4600.jpg"]continuarea [/url] textului. P.S. Inca nu e ziua mea, dar urmeaza spre sfarsitul lunii. Felicitarea a sosit de departe - mai repede decat credeam. Si uite asa - am zambit [:)] din nou.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc din suflet pt urari!!! Deci skype-ul m-a dat de gol... sper ca n-a zis si cifra[alcool] (o zic eu: 40!!!!) M-a invitat fiul meu ieri la o pizza, asa ca am mers la Lotus, pizza, inghetata, tot tacamul[:D] Am ajuns tarziu acasa, m-a asteptat mama, unchiul si varul meu cu tort de inghetata, am chefuit pana tarziu. Am vazut bazinul de la Lotus, si am impresia ca antrenoarea e aceeasi ca si la Dacia, asa dupa spusele fetelor de la receptie. Asa ca renuntam, astept un an si de la 6 ani pot s-o dau chiar si la strand la inot pe Lili. Ce bine ca Robert a trecut de acest hop! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria- tu intrebai, parca, de spectacole in Oradea. Ei bine, ieri am vazut un afis cu spectacol de balet al Operei Nationale Romane din Cluj-Napoca, mai exact piesa"Carmen", care se va juca la Teatrul de Stat Oradea, in 15 mai, daca bine retin. Lume buna, ce faceti? Prezentati-va la raport![biz] cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele! Am fost ieri la prima sedinta de inot cu cristi la bazinul olimpic. A fost fain apa temp.28 grade. A fost incantat, sedintele de inot vor tine pana la sfarsitul lunii iunie(24 de sedinte a cate 45 de minute fiecare). Copiii sub 3 ani nu au acces la inot( am intrebat) deoarece apa nu e pentru ei ( ma gandesc din cauza temperaturii)iar copiii peste 3 ani se pot inscrie in functie de varsta celorlati copilasi de la curs. In cursul unde e cristi acum copiii au varste cuprinse intre 6-8 ani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...