Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Fetelor, ma bucur ca nu-s numai eu asa de adormita sa-mi pierd copiii in parc:) Noroc ca ei nu s-au pierdut intre ei, si ne-am gasit in vreo 5 minute:( Bine ati vazut, au program de la 10 la 20, mi se pare bataie de joc. Asta e:(((( Noroc cu celelalte parcuri... Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"]Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Io recunosc ca am pierdut-o pe Giulia in toboganele de la intrare, ma rog, prin "matzele" alea ... nu stiam pe unde e, noroc ca daca o strigam, in disperare, imi raspundea. Siminel - am uitat: multumim pt pozeee, sa stii ca am furat linkul, sper ca nu te superi, si l-am pus si la noi la grupulk de scutece, asa, sa ma laud [:D] Am vazut azi dimineata florile. Deci muscatele alea sunt o minune, am si eu 3 bucati [^] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce calduraaa!! da' bine ca e VARA![bis] si mie imi place tare mult parcul Petofi! Chiar simti ca esti intr-un parc, unde in afara de praful de la nisip, mai ai si umbra si verdeata! Adineauri, s-a spart nu stiu ce rezervor la masina de la Urbana si si-a imprastiat tot uleiul pe masina noastra, de sus pana jos. Nimeni n-a zis nimic, ba oamenii s-au dus linistiti mai departe. Cred ca sunt de prisos comentariile! cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si nu poti face reclamatie la ei la sediu??? Deschid un capitol nou, ca sa avem loc sa scriem mult si bine:) Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"]Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamagiuliei
Siminel - am uitat: multumim pt pozeee, sa stii ca am furat linkul, sper ca nu te superi, si l-am pus si la noi la grupulk de scutece, asa, sa ma laud [:D] Am vazut azi dimineata florile. Deci muscatele alea sunt o minune, am si eu 3 bucati [^]
Daria, bine ai facut - ca doar pozele nu le-am realizat numai pentru mine, ci sa le vada lumea! P.S. Corecteaza mesajul de la 10.47, de azi, ca a iesit o prostioara - de am ras cu pofta. Noah - greseala de tastare. Sper sa nu te superi, ci dimpotriva, sa te amuzi putin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...