Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna mamici!
Este pentru prima data cand scriu pe acest forum ,am o fetita , nu mai sunt cu tatal ei de mult, de 6 luni sunt cu un barbat, toate bune si frumoase ,ieri seara cand am facut dragoste si-a dat drumul in mine,nu a mai facut nici-o data asta si nu am ramas de 5 luni,eu nu mai vreau copii imi ajunge,am luat pastila de a doua zi aseara ce ziceti, a mai luat cineva si a ramas ?
Multumesc, o seara frumoasa!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Erai în perioada fertila? Când ai avut ultima menstruatie? 

Teoretic, pentru ca ai luat pastila la timp, nu ar trebui sa îți faci griji. Însă tine cont ca pastila de a doua zi nu este metoda contraceptiva, se folosește de maxim 2 ori pe an, îți afectează organismul. 

Dacă nu îți mai dorești copii, pune-ți sterilet, implant contraceptiv, ia anticoncepționale sau folosiți prezervativul. Dacă ai gânduri serioase cu acest bărbat, corect ar fi sa-i spui ca nu mai vrei copii, sa știe de la început. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Erai în perioada fertila? Când ai avut ultima menstruatie? 

Teoretic, pentru ca ai luat pastila la timp, nu ar trebui sa îți faci griji. Însă tine cont ca pastila de a doua zi nu este metoda contraceptiva, se folosește de maxim 2 ori pe an, îți afectează organismul. 

Dacă nu îți mai dorești copii, pune-ți sterilet, implant contraceptiv, ia anticoncepționale sau folosiți prezervativul. Dacă ai gânduri serioase cu acest bărbat, corect ar fi sa-i spui ca nu mai vrei copii, sa știe de la început. 

 

Da ma prins cam in perioada fertila mi-a venit cam pe 15 asa .  Pai stia c anu vreau de acum ca pana acum ma protejat... dar na 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...