Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

Oo Judoka ce naspa. Trebuia sa spuna imediat la aia de la Vie d'ecole. Si da, scrie si tu un mail! Habar nu am de asigurarea aia scolara cum merge, dar ma gandesc ca daca ar merge pt tel ar da faliment :).

Am o zi plinaaaa. Intr-un minut intru in sedinte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Wow, urat din partea lor J.

Nu pot sa cred ca în Franța se intampla asa ceva ! 

 

Si eu-s cam sucarita.  Mi-am luat 2 zile de CO si de azi dimi vorbesc la telefon la serviciu. Întotdeauna asa ii apuca.  [batcap]

 

Vai Vio, ma faci sa rad :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,  [cit]

 

in sfarsit vineri. La scoala a vorbit L., am primit e mail de la diriginta, trebuie sa contactam parintii baiatului, sa rezolvam ca adultii.

Si cu fratemiu am niste chestii de rezolvat si nu reusim sa comunicam. [bang]

 

n am chef de nimc. Si se mai schimba si ora.

 

Cand am citit mesajul lui coca, m am panicat, bine ca la noi nu e. Nasol, nu stiu cum sa te incurajez.  [pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,hello

 

pana la urma o sa le trimit nr  meu de tel la parinti, sa vedem cand ma contacteaza.
M a sunat si tipa de la vie scolaire, vai ce m a iritat. A luat o si cam tare pe fii mea la intrebari, [alcool]  ( ca auzeam intelefon) de parca ea nu spunea adevarul. Grrr.

 

La toate astea a pus capac inchidera granitelor si obligativitatea la teste. Asa mi s a luat de toate.

 

Sper ca voi sunteti bine  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo, Hallo!

Judoka, si la fii-mea era aceeasi situatie la scoala. Sunt maestrii in a ascunde gunoiul sub pres. Stiu ca nu te incalzeszte cu nimic, ce vreau sa zic este sa nu te lasi. Inteleg ca iti paseaza problema tie fiindca era in afara scolii? Altfel e problema lor, ei trebuie sa o rezolve. Daca diriginta nu rezolva, trimite mail la director.

 

Ieri a fost soare si frumos jumatate de zi. Am fost si am cumparat niste Lavanda pentru balcon. Vroiam sa mai iau niste crizanteme galbene, nu am gasit decat albe, asa ca nu am mai luat, poate or aduce si galbene. Am plantat si facut curatenie pe balcon, arata frumos.

 

Mda, de joi si la noi lock down. E Pastele catolic si probabil le e teama ca o sa fie si mai rau dupa. Eu speram sa deschida salile de sport, dar cum nr infectiilor e intr-o continua galopanta crestere, nu cred ca se va intampla prea curand.

 

Duminica frumoasa si o noua saptamana usoara!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

devo  [flo2]

sincer, nici nu stiu exact a cui e responsabilitatea. Am scris nr de tel la parinti, astept sa vad cand suna si ce zic.

 

Am muncit ca prostu zilele astea, la aranjat si curatat in app. Bine, baietii au instalat un birou, macar ceva am avansat.

 

Sper ca ati petrecut un week end frumos  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...