Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

 

J ce inseamna omuache ? 

Homework  [:)]

 

Fii mea n a reusit sa se logheze pe videoconferinta, cade serverul. Ado si a facut contul, dar profu a intrerupt ora, pt ca nu erau suficienti elevi logati.

In rest, isi fac constiinciosi temele si proiectele.

 

Coca, spor la sedinte.

 

Ma apuc de mancare, dupa amiaza as vrea o tura la aprozar si curatenie in garaj. Daca e frumos, pe copii ii trimit la alergare sau cu bicicletele.

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Homework  [:)]

 

Fii mea n a reusit sa se logheze pe videoconferinta, cade serverul. Ado si a facut contul, dar profu a intrerupt ora, pt ca nu erau suficienti elevi logati.

In rest, isi fac constiinciosi temele si proiectele.

 

Coca, spor la sedinte.

 

Ma apuc de mancare, dupa amiaza as vrea o tura la aprozar si curatenie in garaj. Daca e frumos, pe copii ii trimit la alergare sau cu bicicletele.

 

[flo2]

 

[fal]

 

Ma mir ptr ca intrerupt ora, nu ca nu erau logati elevii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Homework  [:)]

 

Fii mea n a reusit sa se logheze pe videoconferinta, cade serverul. Ado si a facut contul, dar profu a intrerupt ora, pt ca nu erau suficienti elevi logati.

In rest, isi fac constiinciosi temele si proiectele.

 

Coca, spor la sedinte.

 

Ma apuc de mancare, dupa amiaza as vrea o tura la aprozar si curatenie in garaj. Daca e frumos, pe copii ii trimit la alergare sau cu bicicletele.

 

[flo2]

 

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

si Maya a avut ieri visio la franceza. Au fost 10, dar profa a facut. 

Vad ca si Pronote e mort.

 

de cand nu am mai auzit cuvantul aprozar :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

[cit]  [cit]

 

la a doua cafeluta, ca ieri ne am culcat tarziu.

 

Sambata a fost zi de curatenie si aranjat in garaj  [bat]  am mai avansat putin.

Si am gradinarit cu Laura. Mai trebuie totusi sa cumpar vreo doua ghivece mari, ca sunt florile cam inghesuite.

 

Azi nu cred ca facem mare lucru, ne organizam pt sapt viitoare care o sa fie incarcata.

 

Ado are un proiect frumos la desen : ce mi ar place sa vad de la ferestra mea. Si cica sa desenez eu, ca el nu se pricepe  [:-)))] 

 

o duminica frumoasa  [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua. 

Si eu am facut sambata curatenie, doar ca la maica-mea. Ne-am dus cu sora-mea si cumnatul, el a lucrat in gradina, noi in casa. A fost soare si fain, am stat fara masca si cu toate geamurile deschise. Pe maica-mea am scos-o afara ca sa pot sta fara masca, in traducere ca sa pot arunca ce vreau eu.  [soricel] Acum nu mai vorbeste cu mine.  [fri]  [:-)))]

Ieri am lenevit / dormit / citit. Ale o iesit iar singura la plimbare. 

O sa am o sapt grea, nu aglomerata ci grea. La sfarsitul sapt este consiliu de administratie si va fi cu cantec.  [zirea]  [batcap] Simt cum ma ia o durere de cap.  [ph34r]

Ma duc la trebi. Pa voua.  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Eu pe aici, nimic interesant. Iarna nu se da dusa, a nins, a plouat, a viscolit, a fost grindina, dupa aceea soare. Chiar si toate in aceeasi zi. Panselutele au supravietuit stratului gros de zapada. La fel si ghioceii si narcisele. Am de plantat doi braduti si cred ca azi ma risc sa o fac. Pare ca a trecut gerul nasol. Dar vremea mi-a dat peste cap orice plan de plimbare. Am iesit sa sap putin in gradina si m-am ales iar cu sinusi umflati si durerosi. Nu au trecut fara pilule.

 

Dana, eu ma mir ca te lasa sa ii faci curat  [:)] . cu sau fara masca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...