Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi la cafeluta .  [cit]

La mine ploua si a venit frigul, sunt 11grC, plus ca e o ceata laptoasa zici ca-i noiembrie.  [fri]

Ieri am iesit cu Ale la o plimbare pe ploaie, n-am rezistat decat 20min. Vijelia venea din toate directiile, eram ude pana la genunchi si lui Ale i-a rupt vantul umbrela.  [batcap] Asa ca am aterizat direct in pat la caldurica amadoua.

Am terminat Shadow&Bone, o prostie dupa umila mea parere, dar m-am uitat ca asa mi-a recomandat fii-mea.  [fri] Binenteles ca avem opinii diferite despre personaje.  [batcap]

Am terminat Fetita pe care au lasat-o in urma , foarte buna, recomand. Eu o am tiparita, dar ptr doritori aveti link. 

http://www.101books.ru/carte/descarca-roxanne-veletzos-fetita-pe-care-au-lasat-o-in-urma-pdf

Inca nu m-am hotarat cu ce continui. 

Sambata am primit o invitatie la gradina la plivit.  [il]

Foarte fain a fost, am povestit ca sora-mea si maica-mea o gramada si am si plivit, asa ca azi ma dor toate.  [:D]

Sambata am primit si o invitatie la nunta .  [:-)))]  [flo2]  Dap.  pe 5 iunie. Eu vreau sa mergem, sa vedem ce-o mai fi pana atunci. Mireasa este fata unuia din verii mei primari, mama lui este sora cu taica-meu, Mi-e dor sa-i vad. Azi ma duc sa-mi caut o rochie, cele din dulap mi se par demodate.  [fal]

Ma duc la trebi. O zi faina sa aveti.  [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

Si la noi vreme de kko. Am avut noroc in week end ca am avut numai sambata un pic de ploaie, si ieri muulta ploaie. In rest vreme buna, fetele s-au si scaldat. Din pacate nu am putu face kayac ca era apa prea mare. Oricum ne-am incarcat bateriile si am si fentat vremea naspa de la Lyon.

 

Devo, pianu e hobby :).stiinta e meseria. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

nu ma laud cu nimic, decat cu vreme proasta. Ba ploaie, ba furtuna, ba frig.

 

La scoala, cu proiectul la engleza, erau trei fete.

Fiecare trebuia sa prezinte bucatica ei ( orar, uniforma) si sa deseneze un afis.
Ieri una din fetite se pare ca a facut un afis mare, frumos care le include pe toate. I am zis L. sa se duca cu desenul ei si sa i arate totusi profesoarei. Era cam dezamagita dimineata cand a plecat.

 

Cu dentistul, avansam. Cam o ora a durat sedinta ieri.

 

Dana, spor la cautat rochita. 
 

o zi cu soare va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Azi si eu la munca. Ma dor talpile de la cei 12km de ieri pe dealuri si munti. am mers de acasa pe jos pana in centrul unei rezervatii. Am gasit rhododendroni si magnolii inflorite. Manolii care miros imbatator. A fost o zi atat de frumoasa. Nu imi venea s amai plec acasa.

 

Dana, am inceput sa citesc aseara cartea. M-a prins. Si ma face sa apreciez ce vremuri traim noi acum. Corona pare nimic pe langa ce au trait alti oameni. Adica aveau o situatie economica buna, traiau in lux dar traiau cu alte frici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde a venit primavara? 

[bib]

La noi nu prea, atata ploaie si vreme urata a fost in ultimele saptamani, grrr. Nu depasim zece grade in termometru. Azi e doar innorat, nu mai ploua.

Ai mei se lupta cu testele, au avut destule zilele astea. La science cred ca L.nu o sa faca fata, au ajuns la omogen, heterogen si coloizi.
Vestea buna e ca s au reluat ao parte din antrenamente, yeeee

————-

Si eu confirm ca Eva e frumoasa  [il] . Stiam.

 

Monica, cum sunt fetele cu scoala ? 

Otilia, ce activitati mai ‘crosetati’? 

Am o stare de nu prea in forma, bine ca e vineri. [aerob] Si week end prelungit, ca luni e liber.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...