Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nici eu nu am prins pozele, mi-ar fi placut sa le vad. 

 

Si la noi gata scoala astazi. A fost o festivitate scurta in curtea scolii. Fetele au luat premiul 1 si 2.  A fost un an foarte greu, atipic si fff obositor. Sper ca cel ce vine sa fie mai normal. A fost groaznic online-ul pt noi, ajunsesera fetele sa o lase mai moale, se obisnuisera asa. Aproape ca nici nu-si mai doreau fizic. Insa cand au inceput, s-au reobisnuit si au recunoscut ca e mai bine asa (cum e si normal), interactiune cu colegi, profesori. Fiind vara, ieseau in pauze afara, dupa ore au mai mers in parc...

Vedem la anul ce va fi, doar sa un vina "indienii" peste noi si sa o luam de la capat.

 

Elkia, nu am stiut ca vii in Bucuresti. E frumoasa zona cu terase de pe Dambovita, din zona Unirii si mie imi place. Si tu arati ff bine  [flo] .

 

Si la noi aici e cald. S-au terminat ploile, a inceput caldura  [alcool] Bine ca nu mai e obligatorie masca in aer liber, ca ajungeam sa ne sufocam. Bine, o mai pun eu cand consider ca e zona aglomerata, dar incerc sa evit.

Mai greu imi este cu masca in magazinele mici care nu au aer conditional. Asa am patit intr-un depozit de carte din zona, aia nu au AC si efectiv alergam printre rafturi sa ajung mai repede la casa, i-am zis vanzatoarei ca ma grabesc sa platesc ca altfel scap de covid dar mor de sufocare. Cand am irsit afara eram ametita de-a binelea.... [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va mai pun pozele luni sa le vedeti. Acum nu mai deschid calc si de pe telefon imi prind urechile. 

Am facut 3,5 borcane de dulceata de cirese. Ale a zis sa nu mai coc / fierb nimic pana nu trece caldura. Hrana rece ... iei... 

Sunt 29grC la ora 20,30. 

Elkia arati foarte bine. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, 

felicitari fetelor și succes sportivelor  [flo2]

 

 

cu masca sunt și eu in ro ca in paradisul nemastilor. Unii au, unii nu. 
 

 

ce ma îngrijorează e procentul mic și stagnant al vaccinărilor . 
 

nemtii erau cu mult in urma romanilor . 
acu au sărit 30% vaccinări complet și peste 50% vaccinări 1 data. 
 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dana, nepoata ta e la liceul militar ? Wow. unul din frății mei a fost, din 1986 și a fost cumplit ( părerea mea de copil ) ea cum a după primul an?

 

Al 2lea an,  a terminat clasa 10.

E in extaz total.

Nici-un alt liceu nu e bun, nicaieri nu se face scoala ca la ei, niciunde profii nu sunt atat de bine pregatiti sau implicati ca la liceul militar. Ceea ce, cu anumite exceptii, e foarte adevarat.

Daca nu era obligatoriu sa urmeze o cariera militara si eu o trimiteam pe Ake acolo. Dar lui Akexandra nu cred ca i se potriveste. Iulia asta si-a dorit de cand era mica. Tatal ei si unul din fratii lui sunt militari de cariera. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...