Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

 

 

Monica, felicitari fetelor și succes sportivelor [flo2] cu masca sunt și eu in ro ca in paradisul nemastilor. Unii au, unii nu. ce ma îngrijorează e procentul mic și stagnant al vaccinărilor . nemtii erau cu mult in urma romanilor . acu au sărit 30% vaccinări complet și peste 50% vaccinări 1 data.

 

Eu cred ca e ok cu vaccinarea cata este. 

Era o problema daca n-aŕ fi scazut cazurile, dar ptr ca s-a rezolvat si asta e ok. 

Masca in Romania este acum obligatorie diar la interior si in miljoacele de transport. 

Pe mine una nu ma deranjeaza deloc. Plec din magazin cu masca si ma trezesc la un mom dat ca sunt afara si inca o port. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si buna dimineata la cafea. 

Eu la bucatarie. Fac o ciorba cu oase de gaina de casa ( tacamuri, gat si pipota ) , tocanita de miel cu mazare ( o nebunie ) si cartofi cu ou si branza la cuptor. Desert ibghetata si lubenita congelata. Alta nebunie. 

Mai tarziu mergem la gradina. Nu stiu cum o sa rezistam la 33grC. 

Un week end fain sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, felicitari fetelor! Si vacanta placuta!  [flo2]

 

Dana vio, fii-mea vine marti seara. Cu facultatea, desi grea, merge bine, a luat note maxime pana acum. La genetica a primit un comentariu foarte frumos si motivant de la profesor. Mai are sa primeasca nota la management si gata cu totul primul an. Important e ca ii place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mare aglomeratie pe DC ... 

O cafea tarzie vreti ? 

Devo felicitari fetei !

Cand aud de-atatea note bune incep sa ma panichez, eu n-o vad pe Alexandra sa faca atata efort .  [:(]

Azi am o zi proasta. Se vede, nu ? 

Va las pozele promise. 

 

 

 

 

 

Si bonus, va las poze de la o biserica mai deosebita.

Are peretii ondulati, reprezinta o carte deschisa. A fost construita de un afacerist local intr-un sat langa mine. 

 

post-23172-0-02654600-1624877835_thumb.jpg

 

post-23172-0-27076400-1624877849_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Devo, wow, ce fata extraordinara ai!!! Felicitari!

 

Vio, ff faine pozele. Felicitari nepoatei.

 

Elkia, iti doresc o clipe minunate alaturi de mama ta.

 

Si nu mai stiu nimic, desi am citit tot.

 

Eu am fost extrem de ocupata sapt trecuta, acum e mai ok. Ieri a fost ziua Mayei, am sarbatorit-o la un lac. Ea era deja acolo de sambata cu 2 prietene si cu tatal uneia dintre fete. Au mers cu cortu si stau pana maine (daca nu ii trimite ploaia acasa in seara asta).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Salutare Devo, wow, ce fata extraordinara ai!!! Felicitari! Vio, ff faine pozele. Felicitari nepoatei. Elkia, iti doresc o clipe minunate alaturi de mama ta. Si nu mai stiu nimic, desi am citit tot. Eu am fost extrem de ocupata sapt trecuta, acum e mai ok. Ieri a fost ziua Mayei, am sarbatorit-o la un lac. Ea era deja acolo de sambata cu 2 prietene si cu tatal uneia dintre fete. Au mers cu cortu si stau pana maine (daca nu ii trimite ploaia acasa in seara asta).

 

La multi ani ptr Maya ! Sa fie sanatoasa si fericita si sa-si implineasca usor visele !  [fiesta]  [flor]  [balo]

Frumoasa petrecere, cu cortul in natura.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...