Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

Neața! Poftiți la cafea și un tiramisu bun!

 

La noi plouă de rupe, mai iese și soarele deci nu mă plâng. A fost mult timp cald și frumos. Suntem deja bronzați. Trebuia să ud florile în grădină seara. Chiar era nevoie de ploi. Nu mai zic câte incendii de vegetație. 

 

Am trecut cu bine peste vaccin. M-a durut mâna și cam atât.

 

Elkia, fac pregătire online? Eu o mai ajut la mate dar termenii sunt diferiți uneori și pierdem timp cu traduceri romană - engleză - norvegiană. Nu e perfect dar funcționează.

 

Am fost o tură la shopping dar zău că nu mai am antrenament. Nu am luat nimic pentru mine săptămâna aceasta. Am luat săptămâna trecută un pulover S și am fost la alt magazin să schimb cu M dar era prea mare așa că m-am întors cu el acasă. Adjudecat. Și am mai primit o rochie neagră comandată pe net. E faină că te poți îngrășa puțin sau slăbi și ea se ajustează. Vine bine și pe cea mare. Deci cred că o păstram. Am returnat o hăinuță elegantă de bumbac. Îmi trebuie ceva pentru o confirmare. Nu am fost vreodată nici la biserică și nici la petrecerea de după. M-am uitat pe net cum se îmbracă lumea și am impresia că se preferă bleumarin. Adică nu negru dar nici culori pastel sau vesele. Nu flori sau doar ceva discret. Am o rochie care merge. Îmi trebuie ceva de pus peste rochie. 

 

eventual un sal, e sic 

 

poza de mai jos e de pe net 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, tu stiai ca sandale mele vor fi roz? [ups]

 

mda, au venit roz. cu toate ca eu am comandat bej. cum ziceam sunt asa de tipicara ca nu le luam, dar nici nu am cerut culoare pt ca sunt incomode modelul asta. chiar asa? 

 

cum purtati modelul asta de sanda cu glezna acoperita?

am ma avut de la Unisa si le-am dat, erau fara toc dar ma rodeau rau.

 

si in trendul asta nu am comandat nici rochia.  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza,

cafelutza?  [cit]

cu ness ul langa, trag de mine sa ma trezesc.

 

Dana, sper ca te simti mai bine cu fierea. [flo2]

 

Elkia, ce fain ca pleaca. La noi a fost anulat tot si tabere si cantonament. Faceau activitati tare faine acolo.

 

Modelul  ala de sal, nu ma da pe spate,  [ups] , stiu, e numai un exemplu. Mi se pare mai de mamaie,asa.

 

Coca, n-a mai scris in ultimul timp. Sunteti ok? Lili ? Devo ?Fleur? Mik? Monica?   [il]

——————

Ne am uitata la filmul asta, interesant, o zapaceala de film. Am ascultat in correana, mi se pare muzicala limba

 

.https://www.allocine.fr/film/fichefilm_gen_cfilm=255238.html

 

week end placut ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...