Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi a revenit vara (cam de mai asa, 24 de grade afara). Saptamina trecuta am avut ploi si rece, am deschis centrala pentru calorifere. 

 

In rest, inca lucram cu totii. Cu toata ploaia vegetatia a devenit luxurianta, trebuie sa tai iarba si sa plivesc. Mai am si niste dracii de muri care cresc de aiurea, cit stau sub brazi e OK, insa au tendinta sa se bage si printre flori. 

 

Va las cafea, dragelor !

 

Mihaela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poftiti la un [cit] negru cu lapte! 

N-am facut cafea la birou ca eram singura pe aici. Acum au mai aparut doi colegi.

 

S-a dus si vacanta mea. Am irosit zilele pe acasa. Exceptie 4 zile intr-o locatie frumoasa. Macar am facut curat prin diverse cotloane. Ca asa curatenie prin casa, mancare, rufe, e munca standard care nu se termina niciodata.

 

Judoka, pe unde te-ai plimbat virtual prin Norvegia? Oare si zona unde stau eu?

Pana la urma ce ati facut sau veti face in concediu.

Mik, murii se cam intind. Mi-a placut ca ai folosit "luxurianta". De mult nu l-am mai citit.

E posibil ca si eu sa ma fi ales cu ceva bube dupa vaccin. Unele au aprut in zona mainii unde m-am epilat la cateva zile dupa avccin. Dar alte bube in locuri unde nu a fost ceara. Si am cam avut mancarimi. Pe de alta parte m-am cam consumat nervos cu asa un concediu ratat. Am mai patit ca pe fond de stres sa am eruptii buboase. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua. 

In sfarsit incep sa se aseze si pe la mine treburile. Imi place teribil singura pe-aici, eu comand / eu execut.  [biz]

E foarte, foarte cald la mine. Pana sambata inclusiv 37grC. Am sunat-o pe maica-mea sa stea pe-acasa la umbra. Nici noi nu ne aventuram la mai mult decat casa / serviciu / Ale la inot. 

Sper ca sunteti bine.  [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Gata vacanta :((((. A fost fain, dar a trecut. Am fost in Romania si am vazut familionu :), ne-am si plimbat un pic. Am cunoscut-o si pe Dana_Vio, si pe Ale. Am petrecut o seara f frumoasa in compania lor.

 

Si saptamana la mare in Franta a fost faina. Paisaje superbe, soare, apa in schimb cam rece.

 

213657931_10158045999330927_240437738090

 

 

214696674_10158046001600927_284308805083

 

 

214308489_10158046002645927_997548362180

 

 

216680938_10158046001210927_814948316283

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Suntem oficial in vacanta, ieee  [pk]

A fost un an greu, cel care urmeaza e si mai greu, dar pana acolo mai e. Nici nu stiu cand se incepe oficial scoala si nici nu vreau sa stiu.  [bib] 
Deocamdata ne odihnim, toata lumea baga somn la greu, mai strangem prin casa. Vreau sa curat si sa golesc frigiderul si congelatorul.

 

Am vrut sa mergem si la piscina, dar au fost 15 gr cu ploaie si vant. Vremea e tare tare schimbatoare, de la canicula trecem brusc la vreme de noiembrie.

 

Otilia, imi pare rau de concediu oarecum ratat pe langa casa. Inca nu am rezervat nimic.

Ado a prins un loc in cantonament si asteptam sa se intoarca. Am vrea si ceva drumul vinului, sunt niste satuce superbe prin zona.

 

Mcoca, sa va fie de bine vacanta. Poze tare frumoase, ca deobicei.   [il]  [il] 

 

Ne mai relaxam cu JO la televizor.

 

o zi frumoasa  [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...