Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

Multumesc.  [flo2]

Ai dreptate, nu conteaza unde mergi, conteaza sa te simti bine. Am vrut sa nu avem factori de stress pe langa noi si sunt foarte impacata cu schimbarea de planuri.

Monica, vacanta e o stare de spirit :). Poti sa profiti maxim oriunde. Asa ca vacanta placuta :).

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

So,

voi scriati de zone frumoase in Franța la granița cu Spania ? 
Noi rezervasem in Spania 2 sapt, dar Acu cu sp roșie am anulat . Căutam . Între Franța și Italia. O sapt la mare și una la munte . 
 

succes Mik sa ajungi in ro. 
la mine a fost o alergătura . De obicei rezerv 3 sapt mereu in ro, dar acum nu aveam cum sa îngrămădesc 2 sapt de concediu plus romania plus lucrat plus plus plus în cele 6 sapt. 
 

mi- a plăcut Viscri ( noi am stat la Viscri 125) și la Sighișoara . 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vacanta placuta  celor ce sunt in vacanta [flo2]  Profitați la maxim.

 

Parerea mea e ca totuși locația contează , chiar mult , dacă ești cu toată gasca după tine.

Noi, după aventuri, am ajuns intr o locație super.  [il]  [:D]

 

Da, dar te poti distra la fel de bine si in Franta si in Grecia, in sensul asta ziceam.

 

La noi e ultima saptamana :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, chicas

 

Se apropie sf  de vacanta.

 

Tare fain a fost. Prima noapte nu am gasit cazare la francezi, asa ca am facut pick nick pe plaja cu pizza, sucuri si bere. S a dormit in masina sau in sacul de dormit. Era putin vant, dar a fost ok. L. f incantata de experienta. 
 

Apoi am gasit un camping  modern si curat cu de toate : piscina, fotbal, ping pong, terasa. Am avut noroc.

Dimineata plaja, seara activitati, plimbare. Am fost in miscare non stop. Dupa care ne am dus sa ne cultivam.  [:)]

Vremea frumoasa, cu episoade de canicula.

Sper ca toata lumea e bine si in forma. Nu peste tot avem internet, iar cand a fost oricum nu aveam timp.

 

[flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

voi scriati de zone frumoase in Franța la granița cu Spania ? 

Noi rezervasem in Spania 2 sapt, dar Acu cu sp roșie am anulat . Căutam . Între Franța și Italia. O sapt la mare și una la munte . 

 

 

Pt vaccinati parca trebuie un schnelltest dupa ce revii si dupa cinci zile nu mai stai in carantina. Dar am citit cam in diagonala. Nu mai conteaza. 

 

Pana urma unde mergeti ? Distractie frumoasa. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pt vaccinati parca trebuie un schnelltest dupa ce revii si dupa cinci zile nu mai stai in carantina. Dar am citit cam in diagonala. Nu mai conteaza. Pana urma unde mergeti ? Distractie frumoasa. [flo2]

 

in Italia probabil . 
 

voi unde sunteți ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...