Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa vina Primavara! - O floare, o raza de soare


Recommended Posts

  • Răspunsuri 886
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu numai autoritatile, ci si populatia, acceptand faptul ca vaccinarea e o solutie.

 

Stiu ca la inceput nu s-a oferit vaccinul la sub 15 dar dupa ce protocoalele de rigoare au fost indeplinite si s-au oferit, why not? Dupa mi e asta a fost o evolutie pe baza de informatii, nu schimbare din mers.

 

E probabil ca Norvegia sa aiba dreptate... asta nu inseamna neaparat ca decizia Canadei e gresita

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n am vrut sa fac a doua doza. Ziceam ca e suficient daca am facut boala, am anticorpi, ma vaccinez. N a mers.
Pt ca atunci cand am fost bolnava, nu am nici un test pozitiv si nici o patalama la mana care sa dovedeasca. 
Fara porcaria asta qr code ar trebui sa ma testez de fiecare data cand intru la munca. Asa ca, fortata de imprejurari am bagat si doza doi. De parca nu ar fi de ajuns ca ni s au redus orele si muncim cu masca. Grrr

 

_———

 

Azi m am relaxat si am vazut prima oara avantajul restrictiilor.

 

Au dat drumul la piscina, dar numai pt cei inscrisi la club, asa ca la inceputul antrenamentului eram eu, cel mare si inca doi copiii. In toata piscina. [aerob]   Plus antrenorul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Uite ca baiatului meu ii este rau de doua zile. Ghinion. Cand a fost boala nu a avut nici un simptom. Si el e in sanatos, in crestere, sportiv, antrenat.

 

Lasa ca o sa fie bine. Nu-l tine mai mult de 2-3 zile.  Si la noi la fel, eu sotul nu am avut nimic, william dupa vaccin ( parxa a 2a doza) abia s a tarat prin casa și I a fost rau vreo 2 zile. 

Sănătate multa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine e o zi frumoasa de toamna cu 12grC si max de 14grC si cod galben de vant.  [aerob]  Am sa ies la o plimbare dupa serviciu, sa vad daca Ale vrea / are timp sa vina si ea. 

Ieri am verificat instalatia de incalzire si am lasat-o 0.5grC sa vad cum merge, asa bine mirosea in casa a aer cald.  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna diminetza,

 

[cit]  [cit]

 

Am vazut aseara la francezi un reportaj pe unul din cele mai mari vase de croaziera.(apr 6000 de pasageri). Filmat candva in 2017-18. Daca visezi la asa ceva, cam poti sa uiti.

 

Opriri in Barcelona, Mallorca, Marseille, Pisa, Roma si dupa, parca se intorceau.

Grupul de vietnamezi: luat cu autocarul, plimbat oras, opriri poze obiective importante , 10 min,la loc comanda in autocar.
La Roma era asa o inghesuiala la principalele atractii , de abia apucai sa vezi ceva. Daca optai pt excursie individuala, 300 euro de persoana. 
 

Asta asa, in mare. Interesant, dar nu e pe gustul meu turismul de masa.

 

————

In sfarsit vineri  [hop]

La scoala au inceput deja cu teste si evaluari. Notele la muzica mi se par tare mici, max clasei e 15 (din 20 puncte).

 

Trebuie sa ajung la magazinele alea, de n am apucat saptamana trecuta  [:D]

 

un week end frumos va doresc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...