Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

multumesc daniela  [flo2]  institutia mi-a facut programare pe platforma. sper sa ma descurc sa intru sa anulez. trebuie sa imi fac alta programare tot cu Pfizer. poate sun si ma ajuta cineva.

 

nu au ajuns sa imi recolteze pt PCR.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc daniela  [flo2]  institutia mi-a facut programare pe platforma. sper sa ma descurc sa intru sa anulez. trebuie sa imi fac alta programare tot cu Pfizer. poate sun si ma ajuta cineva.

 

nu au ajuns sa imi recolteze pt PCR.

 

Velvet, nu trebuie anulată programarea, doar amânată. Eu aș suna la Call Center, dar nu acum. Hai că poate a fost testul rapid fals pozitiv  [flo2] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc mult de urări!!!!

 

Sintem la socrii (sintem toti vaccinați) si speram la câteva zile de relax la lac ... dar, abia au așteptat sa venim sa reparam una - alta ce au lăsat constructorii balta :( 

 

Asa ca sărbătoresc prin Șmotru!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a placut statistica, am avut si o seminarista ft buna. Am luat 9, fara sa tocesc. Profa ne dicta cam 20 pg la fiecare curs, dar la examen nu a fost greu, pt ca ne explica ft bine tipa de la seminar. Plus ca au contat si notele de la testele de la seminar. 

 

La fel a fost la finante, ft buna seminarista, mi-a placut materia.

 

E adevarat ca nu mai stiu nimic  [:)]

si eu am avut impresia ca mi-a placut statistica - doar ca sa descopar, la lucrarea de diploma, cand am avut nevoie de ea, ca nu mai prea stiam nimic si m-am dus la proful din facultate - foarte amabil - sa-mi faca o scurta recapitulare aplicata la ce aveam eu nevoie [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, la multi ani! Sanatate si tot ce va doriti!

 

Velvet, sanatate multa, sper sa fie o eroare, avand in vedere ca ce ai facut tu a fost test rapid, nu PCR. Sper sa infirme PCR-ul.

 

Daca nu si nu, doza 2 de Pfizer se poate amana pana la 42 de zile (sau mai mult, la nevoie). De la scoala sa fie? 

 

Roli, eu stiu ca in perioada asta sunt simulari de bac si de clasa a 8-a. Poate va puteti fofila pt cele pt Bac (as fi zis sau clasa a 8-a, dar mi-am adus aminte ca Marc ai tau e chiar clasa a 8-a). In perioadele astea profesorii sunt la supraveghere si se fac ore asincron (adica le da de lucru in timpul orei respective...si daca nu au termen de predare strict, pot lucra si posta dupa amiaza). Asta ma rog, daca se mai tin simularile, ca nu mai inteleg nimic cu toata situatia epidemiologica ince conditii se mai tin sau nu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...