Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Velvet, se putea modifica ulterior programarea, pe platforma.

Le făceai părinților cont cu cnp ul fiecăruia și nr tău de telefon, și puteai modifica programarile, urmărind când apar locuri libere în localitatea părinților tai. 

Poți încerca și acum sa faci asta. Sau poți suna în call-center sa soliciți reprogramare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Silvi, merci pt parere  [flo2] Vezi, voi sunteti mai invatat cu mersul prin alte orase, noi aveam sala acasa, la fel si stadionul...

Nu, cros nu facut fetele, au mai facut 800 m dar doar pe pista.

La nationale se pot intalni fetele, doar ca nu se cunosc  [:)]  si depinde si ce probe fac... Bine de fapt doar Ana va fi acolo, ca doar ea e copil 1, C. e copil 2, si sunt nationale de copii 1, 2. Ana va concura la inaltime (sigur) si la inca o proba (nu se stie care, ce va vrea ea dintre 60 m, 200m, 800m, 60 m garduri, lungime).

 

Mai greu cu masurile sanitare, ca nu prea au voie sa mai stea in sala dupa ce termina proba (cum faceau inainte, mai stateau sa-si sustina colegii la alte probe), doar daca mai au proba imediat dupa. Sunt f stricti acum, dar e bine ca pot exista concursuri. Bine, putin dupa proba poti ramane, ca nu verifica nimeni la sange si la minut, dar nah, nu poti ramane cat vrei si e de inteles, sa nu se creeze aglomeratie. Nu stiu cum e insa cu copiii veniti din alte orase, daca ies din sala si raman in zona, depinde si cati sunt, cu cati antrenori. Asa eu pe fete daca au timp mai mult intre probe, fie le iau si ne mai plimbam in zona, fie le aduc acasa si le aduc inapoi la sala cand trebuie.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina au conturi facute. verifica si ei platforma. nu ma ocup eu. dar le-a zis dr de familie ca se ocupa si ea. in orasul lor nu-s locuri. le-am zis sa intre noaptea. dar le e greu.sper sa reuseasca sa se vaccineze si ei.

 

chiar daca au conturi facute poti intra si tu cu cnp-ul lor si cauti. poate apar la un moment dat locuri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe ai mei ii programase departe de oras medicul de familie. n-au avut cum ajunge. deci or sa ramana nevaccinati. si bolnavi si 65 de ani.

 

Ce-i cu atitudinea aceasta de resemnare? 

Daca vor cu adevarat sa se programeze atunci pun o alarma noaptea sa verifice. 

Sincer eu nu cunosc pe nimeni sa fi prins loc asa simplu si frumos fara sa caute de mai multe ori, fara sa sune, fara intrat noaptea pe platforma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu, Otilia, poate  pt ca de 11 luni s-au mutat din casa lor, in casa unui Om bolnav de cancer, aflat pe moarte, de care au grija non stop.poate-s fff obositi si fizic si psihic. poate...

 

si nu, n-au niciun interes, de niciun fel. doar ca era mort de mult daca nu erau ei.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu, Otilia, poate  pt ca de 11 luni s-au mutat din casa lor, in casa unui Om bolnav de cancer, aflat pe moarte, de care au grija non stop.poate-s fff obositi si fizic si psihic. poate...

 

si nu, n-au niciun interes, de niciun fel. doar ca era mort de mult daca nu erau ei.

 

Tu ii cunosti mai bine. Dar totusi fix corona le lipseste din lista de ingrijorari. Nu mai bine se vaccineaza ei si scapa de grija aceasta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...