Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

viviana, felicitari studentei silitoare!

 

 

sotul colegei mele are covid. ea a plecat acasa. ea nu are nimic. sotul s-a internat pentru alta afectiune si a descoperit ca are covid...sper ca noi care am stat cu ea in birou sa fim ok

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare!

 

Astăzi a făcut maică-mea prima doză de vaccin. Se pare că nu s-au produs modificări la data rapelului, deci cred că a primit Pfizer, cum a fost programarea de la început. Deocamdată se simte bine, la cca trei ore de la vaccinare.

 

in principiu cred ca nu mai sunt momentan doze de Moderna, insa doar ca sa stii - la mine programarile in platforma au fost actualizate abia dupa miezul noptii. cand iti apare o data la "ultima actualizare" atunci inseamna ca e confirmata prima doza, si vezi cum e statusul la rapel. daca a fost cumva "Moderna" o sa apara ca "inchis", si de acolo descarci recipisa cu noua data. daca a fost Pfizer, statusul rapelului ramane "programat"

 

in ambele cazuri, statusul la doza initiala va fi "finalizat'.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in principiu cred ca nu mai sunt momentan doze de Moderna, insa doar ca sa stii - la mine programarile in platforma au fost actualizate abia dupa miezul noptii. cand iti apare o data la "ultima actualizare" atunci inseamna ca e confirmata prima doza, si vezi cum e statusul la rapel. daca a fost cumva "Moderna" o sa apara ca "inchis", si de acolo descarci recipisa cu noua data. daca a fost Pfizer, statusul rapelului ramane "programat"

 

in ambele cazuri, statusul la doza initiala va fi "finalizat'.

'Nțeles! Merci!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc mult! Deocamdată  au ajuns doar la dentist, era programare de mult, cu niște implanturi. Abia mâine au programare la ortoped. 
 

Am scris greșit, nu eu ma mut, sora mea se muta. 
 

Silvia, ești tare tare drăguța  [flo2] . Mulțumesc mult de tot! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant habar n-am cum vor face cu împachetatul, dar se descurca sora mea. E descurcăreață. 
 

Viviana, felicitări studentei! 
 

Al meu a făcut prima doza de vaccin. Iar tot azi au anunțat ca e Ok sa vaccineze bătrânii cu Astra Zeneca așa ca de mâine au oprit progranarea Pt personalul medical. Toate vaccinurile care vin vor fi folosite pt cei in vârsta. Pana acum cei sub 65 de ani primeau Astra Zeneca și erau doar personal medical. Eu nu am ajuns încă sa ma programez...așa ca iar cine știe când îmi vine rândul. Deja m-am resemnat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, i-au fixat mâna ieri la urgenta cu atele și bandaj. Nu știe sora mea de ce nu i-au pus gips și au trimis-o sa își facă singura programare la ortoped. Acum mai mulți ani, tot la sora mea fiind, mama și-a rupt un picior. Atunci au făcut totul la urgenta. 
 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...