Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pfiuu, in sfarsit o veste buna! Le-a venit guvernantilor mintea de pe urma si au schimbat legea pt. copiii din anii terminali. Vor merge la scoala si in scenariul rosu, pana la 6/1000.

 

La mine, baba iarna isi face de cap, dupa cele 15 gr de ieri, azi viscoleste cu furie si zapada ne-a acoperit de tot  [zirea] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit la o gramada de seriale. Incepute î.d.P.  Continuate dupa lockdown. In larga majoritate se poarta masti.

 

Imi trec o gramada de idei prin cap:

- cand o sa ne uitam la ele d.P. o sa ne amintim cu nostalgie de vremurile alea, sau o sa ne enervam/emotionam negativ?

- peste 15 ani cum vor fi privite filmele de copilasii de azi?

- o sa mai mi se para normal sa vad filme fara masca?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca era crancen pt copii de clasele 8 si 12: vino la scoala-stai acasa-vino la scoala-stai acasa, galben-rosu-galben-rosu. Au si ei nevoie de continuitate...

Acu' sa speram ca n-o mai ia in sus asa rau...

Mult succes!  [flo2]

 

Pfiuu, in sfarsit o veste buna! Le-a venit guvernantilor mintea de pe urma si au schimbat legea pt. copiii din anii terminali. Vor merge la scoala si in scenariul rosu, pana la 6/1000.

 

La mine, baba iarna isi face de cap, dupa cele 15 gr de ieri, azi viscoleste cu furie si zapada ne-a acoperit de tot  [zirea] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem la casa de vacanță. E tare frumos și liniște, înauntru miroase a lemne arse în sobă.

Ieri a fost foarte frig și a înghețat apa în țevi. De azi avem apă curentă.

Nu am internet decât pe telefon, e bună și o pauză.

Copiii se mai uită la dvd uri și se joacă afară. Zăpada e imensă, vreo 60 cm, l am ajutat pe amicul nostru să o dea de pe acoperiș cu o sculă specială.

Mai încolo ieșim să ne plimbăm în împrejurimi.

 

Weekend plăcut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut o saptamana de dus la ortodont si vaccin, ambii copii au avut programare la ortodont, fata a avut programare la vaccinul impotriva HPV, catelul la vaccinul anual. Saptamana viitoare mergem toti la tuns ca s-a dat drumul la saloanele de coafura, inclusiv pentru catel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...