Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Da, în zonă lângă tine vin :). La noi în județ nu sunt locuri, la voi văd că și acum mai sunt câteva.

daca nu te simti in stare sa conduci te gazduiesc...am si palinca, sa ne testam [:-)))]

cand m-am vaccinat eu erau locuri multe in judet dar nu in oras la mine, am mers si eu 40 de km [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am ametit mesajele intre subiecte  [bang]

 

Silvi, imi pare rau de Leutul vostru. E tare trist cand copii isi pierd animalutul.

 

Mihaela, scriai de aniversarea ta. Se poate sa organizezi ceva afara? La noi inca e posibil in natura. Sunt implicata cu ceva activitati pentru clasa mijlociei si orchestra. Cel mai bine acum la locuri de joaca in aer liber, la catarat sau la paintball. Mai sunt diverse locatii pe munti unde e construit un sopron in caz de ploaie nasoala. Decat deloc e bine si asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In 2019 l-am folosit ultima data. In 2020 a fost anul maretei pandemii si am evitat mersul la MF (nu am avut motiv, dar nici la analize nu m-am mai dus) si nu am fost nici acum, in 2021...

De aceea intreb daca se mai prelungeste sau trebuie sa fac altul (ca stiu ca dureaza si Doamne fereste, daca am nevoie de ceva...) - eu sper sa nu fie nevoie, doar just in case

nu trebuie sa faci nimic. sunt sigura ca l-ai folosit totusi in ultimii 2 ani. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, imi pare rau pt cutu. E greu...

Dna T cand s-a vaccinat? Saptamana trecuta? Prima doza sau la rapel? Eu aveam impresia ca mai demult, de aceea m-am mirat cand am auzit de covid. Pe urma m-am gandit ca e in % acela mic care nu a facut anticorpi... Sanatate multa.

 

Viviana, nu stiu daca se poate sa mergi in locul altei persoane... ei au o evidenta a persoanelor si nu stiu daca accepta. Poti suna sa intrebi, daca va fi cazul.

 

Intrebare: Daca cineva, la 10 zile dupa rapel (cand se prespune ca s-au format anticorpi si raaspunsul imun ar trebui sa fie maxim) constata in urma unei analize ca are rezultat negativ la anticorpi antispike, ce se intampla? In afara faptului ca persoana aceea ramane in continuare vulnerabila... Teoretic inca un vaccin dupa o vreme, alt tip de vaccin decat a facut? Sau ramane asa? De curiozitate intreb, mi-a venit in minte situatia asta, de la discutia cu analizele IGgN si IGgS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...